Новость
16 листопада - Міжнародний день самбо! Нам є чим пишатися!
Дата публикации: 16.11.2020

82 роки тому видано наказ № 633 Всесоюзного комітету у справах фізкультури і спорту, який офіційно затвердив розвиток нового виду єдиноборств. Саме 16 листопада 1938 року вважають офіційним днем народження самбо.

Україна є однією із країн-основоположниць цього виду спорту і це звання гідно несе в третьому тисячолітті. Попри непростий 2020 рік українське самбо гідно себе показало як на національній, так і на міжнародній аренах. Так, у вересні вдалося провести всеукраїнські змагання для 5-ти вікових категорій - чемпіонати країни серед кадетів, дорослих і ветеранів, Кубок України серед спортсменів до 18 і до 20 років.

Початок листопада приніс 53 медалі чемпіонату світу в Сербії: чоловіки і жінки вибороли 19 нагород (2 золоті - 7 срібних - 10 бронзових), молодь до 20 років теж здобула 19 призових комплектів (3 - 5 - 11), а юнаки і дівчата до 18 років сходили на п'єдестал 15 разів (4 - 4 - 7).

Нам є чим пишатися! Ми гідно зустрічаємо це свято!