Новость
Пережили аварію, але вирішили їхати на чемпіонат!
Дата публикации: 12.10.2017


У середу ввечері автобус з молодіжною збірної України потрапив в аварію під Воловцем Закарпатської області. Не дивлячись на пережиту подію, команда вирішила їхати на чемпіонат світу, поєдинки якого 13 - 15 жовтня пройдуть в Сербії. Щодо подробиць, то автобус занесло на мокрій дорозі, і він перевернувся на бік.

- На щастя, всі живі, хоча й зазнали травм - в основному забоїв і синців, -  каже президент Національної федерації самбо України Вадим Рогач, який теж їхав у цьому автобусі. - Дві спортсменки залишилися в лікарні - Алла Бегеба й Єлізавета Дідоренко, в них підозра на струс мозку. Чесно кажучи, ми тільки вранці починаємо відчувати, у кого що болить. Але все ж таки вирішили їхати на чемпіонат світу - спортсмени хочуть боротися. Може, встигнемо на зважування першого змагального дня, яке розпочнеться сьогодні о 18.00 у 12-ти вагових категоріях.

Велику допомогу у вирішенні нагальних питань надали заступник міністра молоді й спорту України Ярослав Войтович, президент Закарпатської обласної федерації самбо Олег Ціник та інші небайдужі люди.

- Дівчата, що залишилися в Воловецькій районній лікарні, - повідомив Олег Ціник. - Вони перебувають під постійним наглядом, це тримає на контролі головний лікар. Думаю, наші спортсменки пробудуть там до завтра, а потім за ними приїдуть тренери і заберуть додому. 

Бажаємо успіху нашій команді! Пишаємося незламним духом і характером наших спортсменів!Про склад збірної можна дізнатися, натиснувши ТУТ.
Поделиться:
13.10.2017 09:59:09 зритель
жд транспорт всегда безопасней -( скупой платит дважды )
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>