Новость
Шкільна програма з самбо: презентація для освітян
Дата публикации: 19.10.2017


18 - 20 жовтня у Києві пройшов Всеукраїнський семінар-практикум "Впровадження інноваційних технологій - фактор формування ключових компетентностей та підвищення інтересу молоді до занять фізичною культурою та спортом". Одним із організаторів заходу є Національна федерація самбо України - разом з Міністерством молоді та спорту, Міністерством освіти і науки, Державною науковою установою "Інститут модернізації змісту освіти". 


Учасників семінару привітав заступник міністра молоді та спорту Ярослав ВОЙТОВИЧ.

Перші два дні заходу приймав Національний еколого-натуралістичний центр. Саме там проходили як теоретична, так і практична частини лекцій від спеціалістів з нашого виду спорту. Учасники познайомилися з нюансами комплекту навчальних програм з фізичної культури "Самбо" для загальноосвітніх навчальних закладів, який було ухвалено Міністреством освіти й науки України. 


Вітальне слово директора Національного еколого-натуралістичного центру Володимира ВЕРБИЦЬКОГО.  

Семінар відвідали вчителі фізкультури, методисти, науковці майже зі всіх регіонів нашої держави. Кожному були роздані методичні матеріали, де детально викладено модулі для початкової, середньої й старшої школи. 


Учасники семінару: "З самбістами - в єдиній команді!"

Звичайно, найбільшу зацікавленість викликали практичні заняття, які проводили тренери й спортсмени НФСУ. Вони й самі показали красиві кидки, й іншим дали змогу провести результативні прийоми. Тобто учасники відчули, що проект "Самбо у кожний навчальний заклад", так би мовити, "жива штука", а не "паперова конструкція". 


І навіть професіонала можна покласти на килим!

- Ми дуже раді, що наша ініціатива отримує відповідну реакцію, - каже президент НФСУ Вадим Рогач. - Думаю, розділ семінару, що стосувався нашого виду єдиноборств, пройшов цікаво, і слухачі не тільки отримали відповіді на питання й побачили прийоми, а й самі мали змогу відчути моменти, які не зайві не тільки у спортивному залі, а й у житті, наприклад, уміння правильно поводити себе під час падіння, щоб уникнути травм. Дякую організаторам цього заходу, зокрема безпосереднім модераторам Вікторії Деревянко й Галині Коломоєць - відповідно завідувачці й науковому співробітнику сектору наукового та навально-методичного забезпечення змісту суспільної, громадянської та технологічної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».  


Галина КОЛОМОЄЦЬ знайомить учасників зі змістом семінару.


Вадим РОГАЧ і Вікторія ДЕРЕВЯНКО обговорюють програму практичного заняття.


Про ідеологічну й матеріальну базу проекту розповідає головний тренер національної збірної України Михайло РУДЕНКО.


Програма семінару-практикуму не обмежувалася тільки самбо. Про свої види спорту розповіли представники Всеукраїнської федерації чирлідингу, Всеукраїнської федерації петанку, Української федерації літаючих дисків. Кожен учасних заходу отримав відповідний сертифікат. 


Заступник міністра молоді та спорту Ярослав ВОЙТОВИЧ і віце-президент НФСУ Юрій СКРИПАЛЬ.

Інші картинки з семінару можна подивитися, натиснувши ТУТ (розділ "Фото").

Також усі матерали можна подивитися й на сторінці НФСУ у мережі "Фейсбук" - https://www.facebook.com/sambonfsu/

Заявку на участь у Всеукраїнському проекті "Самбо в кожний навчальний заклад" можна оформити, натиснувши ТУТ.    
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>