Новость
Підбили підсумки трьома бронзовими медалями
Дата публикации: 13.11.2017

Катерина МОСКАЛЬОВА цього року відзначилася на міжнародній арені: виграла молодіжну першість Європи, а на дорослому рівні здобула бронзові нагороди чемпіонатів континенту й світу.

У неділю в Сочі завершився чемпіонат світу серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо, в якому взяли участь понад 500 спортсменів із майже 90 країн планети. В останній день українці здобули три бронзові нагороди. Медалі вибороли представники спортивного самбо: у жінок – Катерина Москальова (Дніпропетровська область, «Освіта», до 68 кг) і Галина Тарасова (Запорізька область, «Спартак», понад 80 кг), у чоловіків – Станіслав Бондаренко (Запорізька область, «Динамо», понад 100 кг). У сумі в нашої збірної – 9 медалей (1 – 2 – 6).

Призери 3-го дня змагань

Жінки

До 56 кг
1. Тетяна КАЗЕНЮК (Росія)
2. Каліна СТЕФАНОВА (Болгарія)
3. Йована РОГІЧ (Сербія) і Аїда КАРЧАЄВА (Казахстан)

До 68 кг
1. Марина МОХНАТКІНА (Росія)
2. Анжела ЖИЛІНСЬКА (Білорусь)
3. Катерина МОСКАЛЬОВА (Україна) і Івана ЯНДРІЧ (Сербія)

Понад 80 кг
1. Анжела ГАСПАРЯН (Росія)
2. Олена КЕБАДЗЕ (Грузія)
3. Шанталь ФОКУ (Камерун) і Галина ТАРАСОВА (Україна)

Чоловіки

До 62 кг
1. Йессет КУАНОВ (Казахстан)
2. Аслан МУРДАНОВ (Росія)
3. Торнике ЧОВЕЛІДЗЕ (Грузія) і Вае ТУТХАЛЯН (Білорусь)

До 82 кг
1. Сергій КІРЮХІН (Росія)
2. Алрхіос НТАНАЦИДІС (Греція)
3. Зафар АЛІМШОЄВ (Таджикистан) і Тимофій ЄМЕЛЬЯНОВ (Білорусь)

Понад 100 кг
1. Артем ОСИПЕНКО (Росія)
2. Набімухамед ХОРКАШЕВ (Таджикистан)
3. Клод КУАМЕН (Камерун) і Станіслав БОНДАРЕНКО (Україна)
 
Бойовий розділ

До 52 кг
1. Грігор МХІТАРЯН (Вірменія)
2. Мухаметалі ЕРГЕШЕВ (Киргизстан)
3. Боталбек РАІЙМКУЛОВ (Казахстан) і Толмас ТУКЛІЄВ (Узбекистан)

До 68 кг
1. Даниіл ВОЄВОДІН (Росія)
2. Вачік ВАРДАНЯН (Вірменія)
3. Антуан ЛЕФЕВР (Франція) і Нургелди КІЯЛБЕКОВ (Казахстан)

До 90 кг
1. Вячеслав ВАСИЛЕВСЬКИЙ (Росія)
2. Луїс ЛОРЕ (Франція)
3. Мар’ян ДІМІТРОВ (Болгарія) і Лукаш ТУРЕЧЕК (Чехія)

Командний залік

Жінки
1. Росія
2. Білорусь
3. УКРАЇНА

Чоловіки
1. Росія
2. Таджикистан
3. Вірменія

Бойовий розділ
1. Росія
2. Киргизстан
3. Вірменія і Корея

Список призерів 1-го дня змагань можна побачити, натиснувши ТУТ.

Список призерів 2-го дня змагань можна побачити, натиснувши ТУТ.

 
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>