Новость
На килимі - ті, котрі вчителів навчали
Дата публикации: 20.03.2018
 

18 березня у Києві відбувся Відкритий чемпіонат дитячо-юнацької школи №1 з боротьби самбо серед юнаків і дівчат 2004-2005, 2006-2007, 2008, 2009-2010 років народження. Змагання пройшли в спортивному манежі ЦСК ЗСУ.
 
У чемпіонаті взяли участь юні спортсмени зі столиці, Київської, Житомирської, Одеської і Сумської областей.  Разом - понад 350 спортсменів. Особливими ці змагання є для юнаків і дівчат 2004-2005 років народження, які в травні цього року боротимуться на чемпіонаті України.Змагання відвідали почесні гості: президент НФСУ Вадим Рогач, віце-президент НФСУ Юрій Скрипаль, олімпійський чемпіон, начальник управління молоді та спорту КМДА Вадим Гутцайт, начальник відділу сім"ї, молоді та спорту Печерської районної в Києві адміністрації Оксана Кудрявцева.


У вітальному слові Вадим Гутцайт зауважив, що такі змагання для юних спортсменів є першим кроком до  медалей світових першостей. А Вадим Рогач вручив юним спортсменам Київської федерації самбо подяки за внесок в популярізацію нашого виду єдиноборств в Україні, а саме - за участь в семінарах Всеукраїнського проекту "САМБО - в кожний навчальний заклад" для вичтелів фізичної культури, жартома кажучи, за те, що вчителів навчали.

Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>