Новость
Пісок Циганки - для пляжного самбо!
Дата публикации: 11.06.2018


9 червня на пляжі Циганка відбувся відкритий чемпіонат Тернополя з пляжного самбо. У ньому взяли участь понад 100 юних спортсменів - як місцеві, так гості з Києва. Всім дуже сподобалися змагання!Приємно, що перший чемпіонат України з пляжного самбо, що пройшов 30 травня в Затоці Одеської області, дав поштовх для популяризації цього різновиду нашого єдиноборства. Нагадаємо, що Тернопіль на березі Чорного моря здобув "золото" - найсильнішою стала Алвард Акопян у ваговій категорії до 56 кілограмів. 

А ось що написав про суботній турнір тернопільський інформаційний ресурс "20 хвилин" (te.20minut.ua):
 
О 10 годині учасники почали збиратись на спортивному майданчику.

- Такий турнір в Тернополі проводиться вперше. Пляжним самбо можуть займатись і суміжні види спорту. Сьогодні будуть змагатися юні спортсмени, борці, зокрема ті, які займаються вільним стилем боротьби, дзюдо, ну і, звісно, самбо. Правила дозволяють займатися абсолютно усім. Суть полягає в тому, що боротьба проходить в партері з піском і оцінюються тільки кидки з місця. Хто перший зробить кидок, той і виграв. Сутички проходять досить активно, азартно і з мінімальними пошкодженнями. Люди, які прийшли на пляж відпочивати, можуть долучитися до турніру і спробувати свої сили в боротьбі,- каже виконавчий директор тернопільського обласного середку національної федерації самбо України Віталій Гнатишин.Уже ближче до 11:30 людей побільшало, тернополяни почали зустрічати суперників з Києва.

- Ми хочемо популяризувати пляжне самбо, - розповів тренер київської команди «Тріумф» Сергій Мішкой. - Це дуже молодий вид спорту, який зараз набуває великої популярності.

По закінченню турніру, переможці були нагороджені медалями і грамотами. 
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>