Новость
Народжені перемагати
Дата публикации: 11.09.2018


Ми завжди раді здобуткам друзів. Нещодавно вийшла збірка "Народжені перемагати". Її автор - Сергій Мартинюк, голова благодійного медичного фонду "Лелеко", який є партнером Національної федерації самбо України. А самбо - це наука перемагати. Тобто ми - однодумці, котрі працюють заради зміцнення нації - як фізично, так і духовно.

Автор - виходець з Одещини, учасник Майдану, громадський активіст, відомий публіцистичними й художніми творами, публікаціями в авторитетних друкованих ЗМІ, зокрема - в "Літературній Україні". Кредо письменника - "Дій так, щоб тобою пишалися діти". НФСУ теж працює для дітей. Уже успішно працює проект "САМБО - в кожний навчальний заклад", його гасло - "Захисти себе, сім'ю, Батьківщину". Десятки шкіл в різних регіонах країни отримали килими, форму й інший інвентар.

- Повна назва збірки "Народжені перемагати, або Краще вмерти стоячи, ніж жити на колінах". У книзі - проза, поезії, п'єси. Присвятив її пам'яті своїх батьків. У передмові написав: "Дякую Вам, Тату й Мамо, за те, що не заважали падати й допомагали вставати". До речі, спорт, і зокрема - самбо, вчать тому ж, - каже Сергій Мартинюк і обіцяє найближчим часом зробити презентацію книжки, яка вийшла у видавництві "Український пріоритет". 


 

  
Поделиться:
11.09.2018 21:03:58 Мартинюк Сергій
Дякую щиро друзі за гарні слова! Також дякую двум легендам в історії самбо в Україні Рогачу В.І. та Руденку М.М. за допомогу в виданні цієї книжки. Дякую, друзі, за те, що вчите молоде покоління українців: "Ніколи не здавайся і ти побачиш, як здаються інші,"
13.09.2018 09:58:24 Самбіст
Ну да!!!! !Якщо Рогач і Руденко -легенди самбо, то це вже справді жах!
13.09.2018 12:00:06 Самбисту
Ужас только в том,что люди перестали радоваться друг за друга и захлебываются своей желчью. А Рогач и Руденко действительно много сделали и делают для самбо, самбистов и не только.
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>