Новость
Дуже бойові чемпіони!
Дата публикации: 09.11.2018

У перший день чемпіонату світу з самбо в Бухаресті українці вибороли п’ять нагород – два «золота», два «срібла» і «бронзу».

Планетарних чемпіонів нам подарував бойовий розділ, де перед цим українці вигравали титул чотири роки тому - на форумі в Японії на найвищу сходинку п'єдесталу зійшов киянин Ігор Северин у вазі до 62 кілограмів.

І от на світовій першості, присвяченій офіційному 80-річчу нашого виду спорту, уже в перший день маємо переможців Владислава Руднєва (до 74 кг, Донецька область) і Анатолія Волошинова (до 100 кг, Одеська область). Обидва 2018-го зробили дубль - вони є чинними чемпіонами Європи.

У фіналі Владислав і Анатолій перемогли достроково. Після прийому Руднєва суперник Даірбек Каряєв із Киргизстану здався (на світлині вище), а Волошинов за допомогою кидка на чотири бали й повного утримання набрав необхіду перевагу у вісім пунктів - 8:0 (на світлині нижче).

Цікаво, що навіть попри дим, з яким організатори трохи перестаралися, було видно, що опонент Владислава готовий капітулювати.

На жаль, не вдалося подовжити "золотий" шлях ще одному чемпіону Європи-2018 Олександру Воропаєву (до 57 кг, Одеська область). Він (на світлині з президентом ФІАС Василем Шестаковим) у рівному поєдинку поступився росіянину Олександру Нестерову.

"Срібним" став ще один фінал - у змаганнях серед жінок. Чемпіонка світу-2017 Анастасія Шевченко (до 60 кг, Харківська область) у Бухаресті стала другою.

"Бронза" - на рахунку досвідченої Наталії Смаль (до 72 кг, Івано-Франківська область). На світлині - праворуч.

Усі світлини дивіться у розділі "Фото" нашого сайту.