Новость
24-та медаль - із "бронзової стінки"
Дата публикации: 16.12.2018


У неділю в Мадриді на ІІІ Кубку Європи проходили змагання "стінка на стінку". Цей вид програми передбачав по 5 поєдинків для кожної команди: у жінок - до 60 кг і до 68 кг, у чоловіків - до 68 кг, до 82 кг і до 100 кг. Перемога визначалася за кількістю виграних сутичок. 

У чвертьфіналі українці зустрічалися зі збірною Молдови. Вже за результатими трьох перших поєдинків наші спортсмени забезпечили собі вихід до наступного раунду - 3:0. Остаточний же рахунок 3:2. 

З мінімальним розривом завершилося і півфінальне протистояння з росіянами, на жаль, не на нашу користь. Доля битви вирішалася в останній сутичці, а так українці дали хороший бій - 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.

У матчі за "бронзу" проти Іспанії великих проблем не виникло - 4:1. Цю медаль вибороли: Владислава Нецвіт (Харківська область), Катерина Москальова (Дніпропетровська область), Уляна Кляпка (Київ), Дмитро Євдошенко (Харківська область), Кирило Мельниченко (Харківська область), Артур Саркісян (Донецька область), Олексій Ніженко (Чернігівська область), Андрій Болобан (Черкаська область), Олексій Моісєєв (Київ).

Призери змагань "стінка на стінку"

1. Росія.
2. Франція.
3. УКРАЇНА.  Таким чином, українська команда здобула "бронзу" і везе додому 24 нагороди (8 - 9 - 7) плюс "золотий" і два "срібні" кубки у командній першості. Загалом у Кубку Європи взяли участь представники 22 країн.

Список українських призерів 1-го дня змагань - натискайте ТУТ.

 
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>