Валерій БОРЗОВ: "Самбо - видовищний і цікавий вид спорту" Вахід САБІРОВ: "Завдяки самбо багато чому навчився" Вадим РОГАЧ: "Ми робимо не тільки спортивні, а й культурні візити" Олексій ПЛЕШАКОВ: «Ми є логічним продовженням НФСУ» Андрей КУЧЕРЕНКО: "Надо верить в себя - и тогда результат придет" Олександр САЄНКО: "Вітаю зі стартом сезону!" Олександр САЄНКО: "Самбо вважаю неймовірно корисним для дітей" Анастасия ШЕВЧЕНКО: "Посвящаю победу своим тренерам!" Ігор ЖДАНОВ: "Пишаюся стійкістю молодіжної збірної України" Міністерство молоді й спорту миттєво прийшло на допомогу Вадим РОГАЧ: "Самбисты всегда рады подарить позитив" Анастасия САПСАЙ: "Золото" чемпионата Европы - что-то нереальное!" Олексій ТРОФІМОВ: «Єдиноборства – фундамент патріотичного виховання» Лидия ВАЩЕНКО: "Победу принес коронный прием" Не просто побратими самбо - справжні рідні брати! Олександр АДЗЕЛЕНКО. «Друге дихання» від генерала для Одеського самбо Наталья СМАЛЬ: "В этот раз завоевать "золото" было морально сложнее" Братья Скрипали: "Забери ребенка с улицы" - инвестиция в будущее" Вадим РОГАЧ: "У такому форматі Кубок України відбувся вперше" Анастасия НОВИКОВА. Бронзовый дебют на взрослой Европе Світлана ЛИСЯНСЬКА. "Альпіністські" сходження на пік п'єдесталу Мария БУЙОК: "Люблю ходить на высоких каблуках и в платьях" Наталья СМАЛЬ: "Своему двухлетнему сыну показываю мир самбо" Вадим РОГАЧ: "Двух мнений быть не может: мастерское самбо - святое дело" Чемпионские слова двух Сергеев - Кривчача и Зверева Петро КАРАМАЛАК. Шановний Бакша - значить Учитель. Олександр НАУХАТЬКО: "Мій головний тренер - життя" Сергей ГРАБОВСКИЙ: "Жажда боя и характер у наших бойцов в крови" Размік ТОНОЯН: "Прийом зробив чисто і достроково здобув перемогу" Олена САЙКО: "Трохи засмучена, але рада й срібній медалі" Євген БОДНАРУК: "Наші самбістки - справжні українські жінки" Виктор САВИНОВ: "В Баку рассчитываю на каждого" Виктор ПИРОЖЕНКО. Тренер не должен ломать спортсмена Роман ШКОЛЬНИКОВ. Именно с него началось украинское самбо Константин НАКЕЛЬСКИЙ. Первый украинский чемпион СССР Тетяна ЧОРНА. Чарівна чемпіонка, яка приборкала тайфун Борис СОТНИК. Все началось с подарка брата - книги приемов самбо Ярослав ВОЛОЩУК. Тренер милостью божьей Анатолій БОНДАРЄВ: "Скільки волі, стільки й людини" Марсель ХАСАНОВ: "Нырнул в Каму, а выплыл в Днепре" Анатолий КАНТУР: "Дисциплина мировых стандартов" Сергей Елисеев: "Европа покажет себя на чемпионате мира в Японии" ЗУБЫ ВО РТУ ЛУЧШЕ, ЧЕМ НА ПОЛКЕ: как сохранить их целыми и невредимыми УРОВЕНЬ ПОНИМАНИЯ Взаимодействие тренера и спортивного врача САМБО - НА РАДИОВОЛНЕ "ПРОМЕНЯ" СПОРТИВНОГО СЕРДЦА СТУК... Главный "двигатель" требует особого отношения Светлана Яремка: "Очень хочется заработать на свое жилье" Марина Прищепа: "Однажды мне предложили выступать за Грецию" Впечатление от чемпионата мира Мысли возле тренировочного ковра Если серьезных травм не было, значит соревнования прошли хорошо
Интервью
Не просто побратими самбо - справжні рідні брати!
Дата публикации: 20.02.2017

Вадим і Юрій СКРИПАЛІ на чемпіонаті Києва-2017

Проект "Забери дитину з вулиці", який ініціювали Юрій і Вадим Скрипалі, підбиває перші підсумки. Попри всі перепони програма залучила до безкоштовних занять спортом понад 300 дітлахів. Вони ходять до секцій столичних "Школи братів Скрипалів", клубів "Оберіг" й "Іппон". 18 лютого Юрій і Вадим відсвяткували день народження. Цікаво, що Вадим - тренер молодіжної збірної України - зробив собі самбістський подарунок: переміг на чемпіонаті Києва у категорії до 82 кілограмів зі спортивного розділу.

- Розумієте, тренерьску посаду в юніорській й юнацькій команді нашої країни мені довірили два місяці тому, і мені було дуже важливо показали молодим хлопцям, що теж умію боротися і не є "кабінетним тренером", - пояснив Вадим. - Адже, вважаю, дуже важливим є те, що наставник, котрий займається з молоддю, вміє не тільки розказати, а й показати. А першим випробуванням для мене у якості тренера буде чемпіонат Європи в Празі у другій половині квітня. Знаю, яку високу планку поставив тренерський склад на чолі з Євгеном Тешером, котрий трагічно пішов з життя. Робитиму все можливе, щоб і теперешні результати юніорскької й юнацької команд були гідними попередніх досягнень.

- Ми поставили собі за мету - працювати на розвиток українського самбо. Тому й очолили регіональні осередки НФСУ: я - в Києві, брат - у Київський області. Перший і, гадаю, не останній наш крок на цій ниві - програма "Забери дитину з вулиці", завдяки якій ми залучаємо до занять з самбо дітей-сиріт, дітей учасників АТО, дітей вимушених переселенців... Також розумію відповідальність за те, що мене призначили виконавчим директором Національної федерації самбо України, - каже Юрій. - Ми маємо насамперед підняти інтерес до нашого чудового виду спорту на так званому "фундаментальному" рівні спортивної піраміди - дитячо-юнацькому. Звичайно, таку ж увагу приділятимемо й іншим сходинкам - аж до спорту найвищих досягнень. Ще хочу додати, що дуже радий за брата, який упевнено переміг на чемпіонаті Києва - у фіналі здобув "золото" достроково.

Від імені НФСУ й наших самбістів-однодумців вітаємо Юрія й Вадима з днем народження і бажаємо їм усіх можливих позитивних звитяг!    


Голова тренерської ради НФСУ Олександр НАУХАТЬКО, президент НФСУ Вадим РОГАЧ вручили іменинникам Орден НФСУ "За заслуги" ІІ ступеню.


Чемпіонат Києва-2017. П'єдестал пошани  
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>