Валерій БОРЗОВ: "Самбо - видовищний і цікавий вид спорту" Вахід САБІРОВ: "Завдяки самбо багато чому навчився" Вадим РОГАЧ: "Ми робимо не тільки спортивні, а й культурні візити" Олексій ПЛЕШАКОВ: «Ми є логічним продовженням НФСУ» Андрей КУЧЕРЕНКО: "Надо верить в себя - и тогда результат придет" Олександр САЄНКО: "Вітаю зі стартом сезону!" Олександр САЄНКО: "Самбо вважаю неймовірно корисним для дітей" Анастасия ШЕВЧЕНКО: "Посвящаю победу своим тренерам!" Ігор ЖДАНОВ: "Пишаюся стійкістю молодіжної збірної України" Міністерство молоді й спорту миттєво прийшло на допомогу Вадим РОГАЧ: "Самбисты всегда рады подарить позитив" Анастасия САПСАЙ: "Золото" чемпионата Европы - что-то нереальное!" Олексій ТРОФІМОВ: «Єдиноборства – фундамент патріотичного виховання» Лидия ВАЩЕНКО: "Победу принес коронный прием" Не просто побратими самбо - справжні рідні брати! Олександр АДЗЕЛЕНКО. «Друге дихання» від генерала для Одеського самбо Наталья СМАЛЬ: "В этот раз завоевать "золото" было морально сложнее" Братья Скрипали: "Забери ребенка с улицы" - инвестиция в будущее" Вадим РОГАЧ: "У такому форматі Кубок України відбувся вперше" Анастасия НОВИКОВА. Бронзовый дебют на взрослой Европе Світлана ЛИСЯНСЬКА. "Альпіністські" сходження на пік п'єдесталу Мария БУЙОК: "Люблю ходить на высоких каблуках и в платьях" Наталья СМАЛЬ: "Своему двухлетнему сыну показываю мир самбо" Вадим РОГАЧ: "Двух мнений быть не может: мастерское самбо - святое дело" Чемпионские слова двух Сергеев - Кривчача и Зверева Петро КАРАМАЛАК. Шановний Бакша - значить Учитель. Олександр НАУХАТЬКО: "Мій головний тренер - життя" Сергей ГРАБОВСКИЙ: "Жажда боя и характер у наших бойцов в крови" Размік ТОНОЯН: "Прийом зробив чисто і достроково здобув перемогу" Олена САЙКО: "Трохи засмучена, але рада й срібній медалі" Євген БОДНАРУК: "Наші самбістки - справжні українські жінки" Виктор САВИНОВ: "В Баку рассчитываю на каждого" Виктор ПИРОЖЕНКО. Тренер не должен ломать спортсмена Роман ШКОЛЬНИКОВ. Именно с него началось украинское самбо Константин НАКЕЛЬСКИЙ. Первый украинский чемпион СССР Тетяна ЧОРНА. Чарівна чемпіонка, яка приборкала тайфун Борис СОТНИК. Все началось с подарка брата - книги приемов самбо Ярослав ВОЛОЩУК. Тренер милостью божьей Анатолій БОНДАРЄВ: "Скільки волі, стільки й людини" Марсель ХАСАНОВ: "Нырнул в Каму, а выплыл в Днепре" Анатолий КАНТУР: "Дисциплина мировых стандартов" Сергей Елисеев: "Европа покажет себя на чемпионате мира в Японии" ЗУБЫ ВО РТУ ЛУЧШЕ, ЧЕМ НА ПОЛКЕ: как сохранить их целыми и невредимыми УРОВЕНЬ ПОНИМАНИЯ Взаимодействие тренера и спортивного врача САМБО - НА РАДИОВОЛНЕ "ПРОМЕНЯ" СПОРТИВНОГО СЕРДЦА СТУК... Главный "двигатель" требует особого отношения Светлана Яремка: "Очень хочется заработать на свое жилье" Марина Прищепа: "Однажды мне предложили выступать за Грецию" Впечатление от чемпионата мира Мысли возле тренировочного ковра Если серьезных травм не было, значит соревнования прошли хорошо
Интервью
Олександр САЄНКО: "Вітаю зі стартом сезону!"
Дата публикации: 04.02.2018

 
Шановні члени Національної федерації самбо України,
тренери, спортсмени і вболівальники!

    Вітаю учасників першого всеукраїнського старту сезону 2018 року – чемпіонату України серед юніорів і юніорок, юнаків і дівчат старшого віку. Насамперед хочу подякувати Вам за плідну спільну роботу з розвитку нашого виду спорту, яку ми провели у минулому 2017 році! Прикладом її результативності є змагання у Харкові, які стали рекордними і за кількістю учасників, і за представництвом регіонів.

    Мене дуже надихають приклади того, як наші ідеї втілюються в життя і починають працювати заради світлого майбутнього нашої країни. Спільними зусиллями ми продовжуємо популяризацію і впровадження занять з самбо в школах України. Ці заняття є неймовірно корисними для дітей. Вони розвивають фізичну силу і витривалість, загартовують характер, тренують волю до перемоги. Діти, які змалечку виховують у себе ці якості, стануть майбутнім нашої країни та приноситимуть необхідні перемоги у всіх сферах життя.
     
    У 2018 році перед нами стоїть ще більше спільних викликів і завдань. Зокрема, ми очікуємо на етап Кубку світу, міжнародний навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи, Кубок України з самбо серед чоловіків та жінок і ще багато важливих стартів.

    Бажаю всім нам спільних перемог, підкорення нових вершин та плідної роботи у цьому сезоні, за результатами якого формуватиметься збірна на ІІ Європейські ігри, що прийме Мінськ у 2019 році!

    Як почесний президент НФСУ, я і надалі працюватиму над популяризацією та розвитком цього виду спорту.
 
З повагою
почесний президент                                                 
Національної федерації самбо України                       Олександр САЄНКО
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>