Україна - друга у медальному реєстрі Україна - в "золотому" рейтингу Нагороди молодіжного чемпіонату світу Готуємо документи для поїздки на чемпіонат світу! Білгород-Дністровський під прицілом камер! Із Мінська привезли 16 медалей Три золоті, по д'евять срібних і бронзових нагород Бачукі Багішвілі - переможець Всеукраїнських ігор єдиноборств 14 грудня - Всеукраїнські ігри єдиноборств Україна - в "золотому" списку 20 нагород здобули українці на молодіжному чемпіонаті світу Документи для поїздки на молодіжний чемпіонат світу Блиск Кубка України Найсильніші – на київському килимі! У прямому ефірі! Європейський результат 2016 року Чемпионат Европы - в прямом эфире! Дві дюжини нагород нашої молоді! 19 учасників - 18 медалей! Ми - перші! "Медальное" путешествие в Африку Поєдинки чемпіонату світу - в прямому ефірі Две дюжины наград! БАКУ: РЕЗУЛЬТАТИ УКРАЇНЦІВ НАШЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО В БАКУ ВЫСТУПЛЕНИЕ - СУПЕР!!! 24 УКРАЇНЦЯ - У ПРЯМОМУ ЕФІРІ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ МОЛОДЕЖНЫЙ ЧЕМПИОНАТ ЕВРОПЫ: НА ПЬЕДЕСТАЛЕ - 15 СТРАН ТРАНСЛЯЦИЯ МОЛОДЕЖНОГО ЧЕМПИОНАТА ЕВРОПЫ НА ПЬЕДЕСТАЛЕ - 16 РЕГИОНОВ "КАРТИНКА" КУБКА УКРАИНЫ СРЕДИ КАДЕТОВ КОМИССИЯ САВИНОВА РАСШИРИЛА ГЕОГРАФИЮ РЕЕСТР НАГРАД НАЦИОНАЛЬНОГО ЧЕМПИОНАТА КОПИЛКА МОЛОДЕЖНЫХ МЕДАЛЕЙ Чемпионат Украины в прямом эфире Олексій САВЧЕНКО: "В цьому нелегкому році ми здобули, сподіваюся, не останні, але дуже важливі перемоги" ПОХОД В СТРАНУ САМУРАЕВ УРОЖАЙ СОЛНЕЧНОГО КИПРА ДЕСАНТ НА КИПР ЧЕМПИОНАТ МИРА В ПРЯМОМ ЭФИРЕ 13 НАГРАД ИЗ СЕУЛА СЕУЛ ПРИГОТОВИЛ ЧЕТЫРЕ ДЕСЯТКА ЗОЛОТЫХ МЕДАЛЕЙ С ЮБИЛЕЕМ, ИВАН! МАСТЕРА, ГОТОВЬТЕ ДОКУМЕНТЫ В ГРЕЦИЮ! АЛЕКСЕЙ САВЧЕНКО - ПРЕЗИДЕНТ НАЦИОНАЛЬНОЙ ФЕДЕРАЦИИ Цифры континентального форума: радостные и не очень... Перестановки "в верхах" Бухарест приглашает элиту Старого Света Апрельские мгновения В календаре появится Кубок Европы? Испанский экзамен для молодых 2014-й - "азиатский год" В реформах точка не поставлена Нетусклый блеск командного "серебра" XXV Конгресс Международной Федерации Самбо ХХVII Всемирная летняя Универсиада-2013 II Всемирные игры боевых искусств
Событие
Блиск Кубка України
Дата публикации: 13.09.2016


Ще довго вируватимуть емоції Кубка України серед юнаків і дівчат, юніорів і юніорок, чоловіків і жінок. Адже турнір, поєдинки якого пройшли в Києві 8 - 11 вересня, був одним із етапів відбору до національної збірної країни. 

Результати змагань серед юнаків і дівчат - ТУТ (розділ "Новини").

Результати змагань серед юніорів і юніорок - ТУТ (розділ "Новини").

Результати змагань серед чоловіків і жінок - ТУТ (розділ "Новини").Цікаво, що всім спортсменкам, які здобули перемогу в Кубку України, дісталися призи від Ювелірного дому ZARINA, одного із найвідоміших брендів у своїй сфері. Його засновниця Наталія Нетовкіна будує стратегію розвитку компанії на соціальній відповідальності бізнесу, тому і допомагає різним ініціативам і проектам, важливим для нашого суспільства. Цього разу було вирішено надати підтримку Кубку України, зокрема - відзначити дівчат, багатьом з яких зовсім скоро представляти нашу державу на чемпіонатах світу у різних вікових категоріях. 
 
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>