ФСУ
Рейтинг
ТРІЙКИ НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ЗА ПІДСУМКАМИ 2017 РОКУ ЗА ВИДАМИ 

Чоловіки

1. Андрій БОЛОБАН - 1160

До 100 кг. Черкаська область. ЗСУ. Тренер - Володимир Іваненко.

Чемпіонат світу - 7 (480).
Чемпіонат Європи - 3 (560).
Чемпіонат України - 1 (80).
Кубок України - 1 (40)

2. Станіслав БОНДАРЕНКО - 1040

Понад 100 кг. Запорізька область. "Динамо". Тренери - Михайло Руденко і Юрій Олійник.

Чемпіонат світу - 3 (1040).

3. Олексій НІЖЕНКО - 680

До 90 кг. Чернігівська область. "Динамо". Тренери - Василь Литвинов і Юрій Бурнацев. 

Чемпіонат Європи - 3 (560).
Чемпіонат України - 1 (80).
Кубок України - 1 (40).

Жінки

1. Анастасія ШЕВЧЕНКО - 2400

До 60 кг. Харківська область. "Освіта". Тренери - Олександр БАКШЕНЄВ і Олег ЗАЇКА.

Чемпіонат світу - 1 (1600).
Чемпіонат Європи - 1 (800).

2. Катерина МОСКАЛЬОВА - 2072

До 72 кг. Дніпропетровська область. "Динамо". Тренери - Сергій ШПИЛЬОВ і Вадим РОГАЧ.

Чемпіонат світу - 3 (1040).
Чемпіонат Європи - 3 (560).
Чемпіонат Європи (молодіжний) - 1 (400).
Чемпіонат України (молодіжний) - 1 (40).
Кубок України - 2 (32).

3. Анастасія НОВІКОВА - 1880

До 52 кг. Харківська область. "Освіта". Тренери - Віктор САВІНОВ і Михайло РУДЕНКО.

Чемпіонат світу - 2 (1280).
Чемпіонат Європи (молодіжний) - 3 (560).
Кубок України - 1 (40).

Бойове самбо

1. Андрій КУЧЕРЕНКО - 1960

До 57 кг (б/р). Київ. "Освіта". Тренери - Сергій ГРАБОВСЬКИЙ і Олександр ГРИНЬКО.

Чемпіонат світу - 2 (1280).
Чемпіонат Європи - 2 (640).
Кубок України - 1 (40).

2. Владислав РУДНЄВ - 1640

До 74 кг (б/р). Харківська область. "Динамо". Тренери - Сергій РУДНЄВ і Вадим РОГАЧ.

Чемпіонат світу - 3 (1040).
Чемпіонат Європи - 7 (480).
Чемпіонат України - 1 (80).
Кубок України - 1 (40).

3. Ігор ПОТЄРЯ - 1096

До 100 кг (б/р). Київ. "Освіта". Тренери - Леонід РАДЗІЄВСЬКИЙ і Ігор ЗАЙВЕЛЄВ.

Чемпіонат світу - 3 (1040).
Чемпіонат України - 3 (56).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ

1. Анастасія ШЕВЧЕНКО - 2400

До 60 кг. Харківська область. "Освіта". Тренери - Олександр БАКШЕНЄВ і Олег ЗАЇКА.

Чемпіонат світу - 1 (1600).
Чемпіонат Європи - 1 (800).



2. Катерина МОСКАЛЬОВА - 2072

До 72 кг. Дніпропетровська область. "Динамо". Тренери - Сергій ШПИЛЬОВ і Вадим РОГАЧ.

Чемпіонат світу - 3 (1040).
Чемпіонат Європи - 3 (560).
Чемпіонат Європи (молодіжний) - 1 (400).
Чемпіонат України (молодіжний) - 1 (40).
Кубок України - 2 (32).



3. Андрій КУЧЕРЕНКО - 1960

До 57 кг (б/р). Київ. "Освіта". Тренери - Сергій ГРАБОВСЬКИЙ і Олександр ГРИНЬКО.

Чемпіонат світу - 2 (1280).
Чемпіонат Європи - 2 (640).
Кубок України - 1 (40).



4. Анастасія НОВІКОВА - 1880

До 52 кг. Харківська область. "Освіта". Тренери - Віктор САВІНОВ і Михайло РУДЕНКО.

Чемпіонат світу - 2 (1280).
Чемпіонат Європи (молодіжний) - 3 (560).
Кубок України - 1 (40).



5. Владислав РУДНЄВ - 1640

До 74 кг (б/р). Харківська область. "Динамо". Тренери - Сергій РУДНЄВ і Вадим РОГАЧ.

Чемпіонат світу - 3 (1040).
Чемпіонат Європи - 7 (480).
Чемпіонат України - 1 (80).
Кубок України - 1 (40).



6. Галина КОВАЛЬСЬКА - 1384

До 80 кг. Одеська область. "Динамо". Тренер - Іван ЧЕРТОВ.

Чемпіонат світу - 5 (640).
Чемпіонат Європи - 2 (640).
Чемпіонат України - 2 (64).
Кубок України - 1 (40).



7. Марія БУЙОК - 1360

До 52 кг. Івано-Франківська область. ЗСУ. Тренери - Анатолій МАРКІН і Руслан ПЕРЕТА.

Чемпіонат світу - 5 (640).
Чемпіонат Європи - 2 (640).
Чемпіонат України - 1 (80).



8. Наталія СМАЛЬ - 1280

До 72 кг. Івано-Франківська область. ЗСУ. Тренери - Анатолій МАРКІН і Руслан ПЕРЕТА.

Чемпіонат світу - 5 (640).
Чемпіонат Європи - 3 (560).
Чемпіонат України - 1 (80).



9. Ігор ПОТЄРЯ - 1096

До 100 кг (б/р). Київ. "Освіта". Тренери - Леонід РАДЗІЄВСЬКИЙ і Ігор ЗАЙВЕЛЄВ.

Чемпіонат світу - 3 (1040).
Чемпіонат України - 3 (56).



10. Наталія ІЛЬКІВ - 1080

До 56 кг. Івано-Франківська область. "Динамо". Тренери - Євген БОДНАРУК і Михайло РУДЕНКО.

Чемпіонат світу - 7 (480).
Чемпіонат Європи - 3 (560).
Кубок України - 1 (40).




НАЙКРАЩІ ТРЕНЕРИ


Сергій ГРАБОВСЬКИЙ (ліворуч) зі срібним призером чемпіонату Європи Олександром ВОРОПАЄВИМ і президентом НФСУ Вадимом РОГАЧЕМ.

1. Сергій ГРАБОВСЬКИЙ (Київ)

2. Олександр БАКШЕНЄВ (Харківська область)

3. Ігор ЗАЙВЕЛЄВ (Київ)

4. Руслан ПЕРЕТА (Івано-Франківська область)

5. Віктор САВІНОВ (Харківська область)

6. Сергій ШПИЛЬОВ (Дніпропетровська область)

7. Євген БОДНАРУК (Івано-Франківська область)

8. Іван ЧЕРТОВ (Одеська область)


НАЙКРАЩІ СУДДІ



1. Олександр МАРУХНЕНКО (Харківська область, національна категорія).

2. Дмитро КОБА (Рівненська область, національна категорія)

3. Костянтин ХАЛАН (Дніпропетровська область, національна категорія)

4. Сергій ШПИЛЬОВ (Дніпропетровська область, міжнародна категорія)

5. Геннадій ТРОСТЯНСЬКИЙ (Луганська область, національна категорія)

6. Микола КОБА (Рівненська область, міжнародна категорія)

7. Дмитро ШЕЛЕСТ (Черкаська область, національна категорія)

8. Ігор ЧЕЧИНОВ (Донецька область, національна категорія)

9. Олександр БАКШЕНЄВ (Харківська область, національна категорія)

10. Володимир ТИМЧЕНКО (Херсонська область, національна категорія)


НАЙКРАЩІ РЕГІОНИ

1. Київ

2. Харківська область

3. Дніпропетровська область

4. Одеська область

5. Івано-Франківська область

6. Запорізька область

7. Миколаївська область

8. Чернігівська область

9. Львівська область

10. Житомирська область


РЕЙТИНГ ФСТ

1. "Динамо"

2. "Україна"

3. "Освіта" (КВФС МОН України)

4. ЗСУ

5. "Спартак"

6. "Колос"