ФСУ
Рейтинг
ТРІЙКИ НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ЗА ПІДСУМКАМИ 2020 РОКУ ЗА ВИДАМИ 

Жінки (спортивне самбо)

1. Анастасія ШЕВЧЕНКО - 1680. 

До 64 кг. Харківська область. "Динамо". Тренер - Олександр Бакшеньов.

Чемпіонат світу - 1 (1600).
Чемпіонат України - 1 (80).

2-3. Наталія СМАЛЬ - 1360.

До 72 кг. Чернігівська область. ЗСУ. Тренер - Анатолій Маркін.

Чемпіонат світу - 2 (1280).
Чемпіонат України - 1 (80).

2-3. Марія БУЙОК - 1360.

До 52 кг. Івано-Франківська область. ЗСУ. Тренер - Анатолій Маркін.

Чемпіонат світу - 2 (1280).
Чемпіонат України - 1 (80).

***

Чоловіки (спортивне самбо)

1. Дмитро СТЕЦЕНКО - 1360.

До 82 кг. Донецька область. "Динамо". Тренер - Вадим Рогач.

Чемпіонат світу - 2 (1280).
Чемпіонат України - 1 (80).

2-3. Андрій ЛАЙЩУК - 1160. 

До 57 кг. Івано-Франківська область. "Динамо". Тренер - Євген Боднарук.

Чемпіонат світу - 3 (1160).
Чемпіонат України - 1 (80).

2-3. Андрій БОЛОБАН - 1160.

До 100 кг, Черкаська область. "Динамо". Тренер - Володимир Римар.

Чемпіонат світу - 3 (1160).
Чемпіонат України - 1 (80).

***

Бойове самбо

1. Владислав РУДНЄВ - 1680.

До 74 кг. Донецька область. "Динамо". Тренери - Сергій Руднєв і Вадим Рогач.

Чемпіонат світу - 1 (1600)
Чемпіонат України - 1 (80)

2. Размік ТОНОЯН - 1360.

Понад 100 кг. Київ. "Динамо". Тренер - Вадим Рогач.

Чемпіонат світу - 2 (1280).
Чемпіонат України - 1 (80).

3. Анатолій ВОЛОШИНОВ - 1280

До 100 кг. Одеська область. "Динамо". Тренер - Вадим Рогач.

Чемпіонат світу - 2 (1280)

***

ДЕСЯТКА НАЙКРАЩИХ ТРЕНЕРІВ-2020

1. Вадим РОГАЧ
2. Євген БОДНАРУК
3. Андрій МИКИТИН
4. Вахід САБІРОВ
5. Сергій ГРАБОВСЬКИЙ
6. Олександр БАКШЕНЬОВ
7. Михайло РУДЕНКО
8. Дмитро КОБА
9. Микола КОБА
10. Анатолій МАРКІН

***

РЕЙТИНГ РЕГІОНІВ-2020

І група
1. Харківська область - 7784
2. Київ – 7740
3. Одеська область - 7194
4. Дніпропетровська область - 4308
5. Львівська область - 3052
6. Донецька область - 1886
7. Луганська область – 1216
8. Запорізька область - 546
9. Київська область - 484
10. АР Крим - 0

ІІ група
1. Івано-Франківська область - 8068
2. Вінницька область – 2708
3. Чернігівська область - 1690
4. Черкаська область - 1336
5. Херсонська область - 320
6. Миколаївська область -210
7. Полтавська область - 22

ІІІ група
1. Рівненська область – 3266
2. Житомирська область - 1994
3. Хмельницька область – 1846
4. Волинська область - 1750
5. Сумська область - 1448
6. Чернівецька область - 106
7. Тернопільська область - 72
7. Закарпатська область - 0
8. Кіровоградська область - 0
10. Севастополь - 0

***

РЕЙТИНГ ТОВАРИСТВ-2020

1. ФСТ «Динамо» - 30794
2. КФВС МОН України - 14018
3. ЗСУ - 5862
4. ФСТ «Україна» - 2980
5. ФСТ «Спартак» - 600
6. ФСТ «Колос» - 594
7. ТСОУ - 0