Продовжуємо популяризувати самбо у навчальних закладах! Наступного тижня у Тернопільському професійному коледжі з посиленою військовою і фізичною підготовкою, що у Збаражі, запрацює секція самбо!
Комплексна ДЮСШ імені Юрія Кутенка стала партнером проєкту "Ліга Нескорених" та започаткувала відкриті тренування для військових, зокрема і з самбо. Учасниками занять стали пацієнти центру UNBROKEN.
Дата публикации: 27.02.2024
Наші регіональні осередки продовжують розвиватися. Так, Харківським національним університетом внутрішніх справ укладено договір про співпрацю із спортивними об’єднаннями Вінниччини, серед них - і обласна федерація самбо.
Дата публикации: 26.02.2024
В Одесі пройшов турнір пам'яті Вахіда Сабірова. Змагання зібрали юнаків і дівчат 2006-2010 років народження з Миколаївської, Кіровоградської, Вінницької, Тернопільської, Черкаської, Одеської областей.
Дата публикации: 18.02.2024
Фінальним акордом етапу Кубку світу в Лімасолі (Кіпр) стали змагання серед дорослих у трьох дисциплінах, де українці вибороли 21 нагороду - 20 золотих і 1 срібну. А разом з юнаками і юніорами додому веземо 43 медалі.
У Лімасолі на етапі Кубку світу у змаганнях серед юніорів і юніорок усі наші 10 спортсменів стали переможцями. Нагадаємо, що напередодні юнаки і дівчата взяли 12 нагород (11 золотих і 1 срібну).
18 лютого - день народження братів Скрипалів. Юрій - віце-президент Національної федерації самбо і голова Київської міської федерації, Вадим - голова Київської обласної федерації. Бажаємо Ігоровичам всього найкращого!
Перший день етапу Кубку світу у Лімасолі (Кіпр) приніс українській команді 12 медалей - 11 золотих і 1 срібну. У суботу змагалися юнаки і дівчата. Загалом змагання зібрали три сотні учасників із 12 країн.
Дата публикации: 16.02.2024
15 - 21 лютого Кіпр (місто Лімасол) приймає Кубок світу серед юнаків і дівчат, юніорів і юніорок, чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. До вашої уваги - список спортсменів нашої команди.
Дата публикации: 08.02.2024
Ми дружимо з багатьма навчальними закладами. Серед них - київський Ліцей № 23 "Кадетський корпус". Ініціатором впровадження самбо в цей навчальний заклад став Олексій Гончарук, офіцер Збройних Сил України.
Дата публикации: 02.02.2024
Кубок України вперше було проведено у чотирьох дисциплінах, за медалі билися і в жіночому бойовому самбо. І в командному заліку дебют: перемогла Хмельницька область, друга - Вінниччина, третє місце - у Києва.
Дата публикации: 01.02.2024
Четвер визначив медалістів Кубку "Юна Україна" серед спорстменів 18-20 років зі спортивного і бойового самбо. У командному заліку перемогла збірна Донецької області, на другому місці - Вінничина, на третьому - місто Київ.
Дата публикации: 31.01.2024
Другий день Кубку "Юна Україна" назвав медалістів серед спортсменів 16-18 років. У командному заліку перемогла збірна Вінницької області, друге місце - у Києва, третє - у Сумщини.
Дата публикации: 30.01.2024
Вівторок назвав медалістів Кубку України серед кадетів. Перше місце у командному заліку посіла збірна Харківської області, другий результат - у самбістів Одещини, третій - у спортсменів Вінничини.
Дата публикации: 29.01.2024
28 січня у столиці пройшла звітно-виборна конференція Національної федерації самбо України, головним питанням якої були вибори президента. На наступні чотири роки було переобрано Вадима Рогача.
Дата публикации: 16.01.2024
Заради нових темпів розвитку самбо у Дніпрі 1 грудня 2023 року було офіційно створено міську федерацію НФСУ, яку очолив Данило Міро. У місті відкрито нову секцію самбо у ДЮСШ, а навесні пройдуть національні змагання.
Дата публикации: 05.01.2024
Сьогодні вночі після важкої хвороби пішов із життя Володимир Віталійович Виноградов. Це - велика особистість в українському самбо: заслужений тренер України, суддя екстра-класу, генеральний секретар НФСУ.
Дата публикации: 31.12.2023
2024 рік українське самбо зустрічає з непохитним переконанням, що ми здобудемо ПЕРЕМОГУ у протистоянні з силами зла. Слава Україні!
Дата публикации: 30.12.2023
30 грудня день народження святкує Євген Понирко, віце-президент Національної федерації самбо України і президент Криворізької федерації самбо. Бажаємо Євгену Володимировичу всього найкращого!
Дата публикации: 25.12.2023
25 грудня день народження святкує Вадим Рогач, президент Національної федерації самбо України. Бажаємо Вадиму Ігоровичу наснаги у всіх справах на його життєвому шляху, зокрема і в самбо разом з усіма нами!
      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72