Новость
Із Гомеля - з медалями!
Дата публикации: 05.11.2019


У рамках підготовки до європейського кадетського чемпіонату українці взяли участь у ХІХ Міжнародному турнірі з боротьби самбо серед кадетів. Змагання відбулися у білоруському місті Гомель. Серед учасників – господарі, а також спортсмени Молдови, Росії, України. Турнір гостинно прийняв місцевий Палац легкої атлетики.


 
Українська команда була представлена спортсменами Києва (ДЮСШ №1 та КДЮСШ «Юний динамівець»), Одеси, Чернігова і Ніжина. Наші земляки виборола сім золотих, дві срібні» й дві бронзові нагороди.  


 
– Нашу школу представляли п’ять спортсменів, - розповідає тренер столичної ДЮСШ № 1 Ігор Зайвелєв. – 35 кг – Дмитро Вітковський та Назар Ниник; 41 кг – Сергій Решетник; 45 кг -  Герман Іващенко; 67 кг – Руслан Лукашенко-Аветисян. Дуже нелегким видався півфінал та фінал у капітана нашої команди Германа Іващенка, але він не залишив жодних шансів своїм суперникам. Потужно провів свій фінал і Руслан Лукашенко. Дмитро Вітковський впевнено відібрав перемогу у киянина Єгора Вовка, а Сергій Решетник не залишив жодних шанців російському спортсмену. В запеклому протистоянні з російськими і білоруськими спортсменами   юнаки відділення самбо ДЮСШ №1 вибороли чотири «золоті» та одну «бронзову» нагороду.
 
Поделиться:
05.11.2019 13:36:03 Алена
Ребят поздравляю!!!Но как-то не все мальчишки выглядят на кадетов)))
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>