Новость
"Спорт для кожного" в умовах карантину
Дата публикации: 05.04.2020
Місяць тому у Києві офіційно презентували  проект "Спорт для кожного" для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Хлопці і дівчата отримали змогу займатися самбо разом з однолітками. Ініціатори - Ювенальна поліція України, Спортивний комітет України і, звичайно ж, Національна федерація самбо України, яка бере участь у багатьох соціальних програмах.

Проект "Спорт для кожного" реалізується в 10 містах України - Києві, Бучі, Харкові, Одесі, Краматорську, Тернополі, Вінниці, Луцьку, Запоріжжі, Кривому Розі. Карантин, скажімо так, обмежив мобільність тренувань, але не зупинив цю ініціативу!  

У цьому матеріалі звітує Краматорськ, де беспосередньо втілює в життя позитивну енергетику самбо Ігор Мацай, заслужений працівник фізичної культури і спорту України (на світлині - з інспектором ювенальної превенції Краматорська, майором Наталією Груненко).- Карантин карантином, але тренування - за розкладом! - каже Ігор Володимирович. - Будь-які обставини не повинні завадити реалізувати цю соціальну програму. Так, зараз непроста ситуація, але це не привід опускати руки, потрібно тільки змінити підхід. Тим паче сучасні технічні засоби дозволяють проводити заняття дистанційно. Ось і в Краматорську тренування відбуваються двічі на день - о 10-й і о 16-й годині. Дівчата, які залучені до проекту, ставляться до вимог відповідально. Для них розроблені спеціальні комплекси вправ. Також даємо не лише фізичне навантаження, мої підопічні отримують завдання на складання віршів про самбо. Може, хтось із них наважиться надіслати свої твори на конкурс, що зараз триває під егідою Національної федерації самбо України. Зазначу, що ми мостійно тримаємо зв'язок із нашими колегами з поліції, а також з президентом НФСУ Вадимом Рогачем. Гадаю, що різні віруси не зупинять нас у цій добрій справі. 

А ось комплекси вправ, які виконують на карантині:

 
https://www.youtube.com/watch?v=QNQY3HDYp54&feature=youtu.be

  
 


https://www.youtube.com/watch?v=g1LNC1rnLqo&feature=youtu.be


 


https://www.youtube.com/watch?v=Dy4zSqLGXDI&feature=youtu.be

 
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>