Новость
Море - найкраща "реабілітація" після карантину
Дата публикации: 26.06.2020
Молодіжна збірна України провела відновлювальний збір на базі "Шураві" у курортному селищі Кароліно-Бугаз Одеської області. 

- Великі морські простори, скажімо так, дозволили дотриматися всіх норм безпеки під час тренувань, - розповідає один із старших тренерів команди Вахід Сабіров. - Цей збір був дуже важливим як з фізичної, так і з психологічної точок зору. За три місяця карантину спортсмени, образно кажучи, трохи "заіржавіли", і роботу їхніх молодих організмів треба було "перезавантажити". Тому перший тиждень ми займалися суто відновлювальними процедурами - на березі Чорного моря. Добре, що людей дуже мало, і ми могли працювати з дотриманням усіх рекомендацій і федерації, і профільного міністерства. Насамперед відновлювали фізичні кондиції, а на килимі тренувалися не так уже багато часу. Потроху збільшували навантаження, використовуючи фітнес, басейн, а також колективну командну гру у футбол.

Велика подяка нашим керівникам - президенту НФСУ Вадиму Рогачу, головному тренеру національної збірної Михайлу Руденку, президенту Одеської обласної федерації Олександру Адзеленку. Адже вони забезпечили всі умови для повноцінної роботи самбістів і тренерів. Звичайно, колектив бази "Шураві" теж радо нас прийняв, з розумінням поставився до вимог, наприклад, харчування було організовано так, щоб в їдальні одночасно перебувало невеликі групи, але не виникало жодних затримок. Отже, підсумую: півсотня спортсменів з нашого молодіжного авангарду отримала необхідні сили й емоції. 

  
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>