Новость
Оцінку суддям дасть килим
Дата публикации: 03.09.2020

Відпрацювання навичок на килимі залу гостинної бази "Шураві".

3-го вересня у курортному селищі Кароліно-Бугаз Одеської області завершився суддівський семінар. У ньому взяли участь понад 40 спеціалістів, котрі представляли більше 20 регіонів нашої держави. Перший іспит - Кубок України серед молоді, поєдинки якого стартують 4-го числа.


Дійство на килимі коментує Анатолій КАНТУР.

- Попри складності, пов'язані з карантином, на захід прибули всі, хто надсилав заявки, - каже голова суддівської комісії НФСУ Анатолій Кантур. - Першочергове завдання семінару - вивчення нововведень у правилах, які ухвалила Міжнародна федерація самбо (ФІАС) у березні цього року. Вважаю, що ми добре попрацювали як з вивчення теорії, так і з застосування знань на практиці. Лекторами були досвідчені судді міжнародної категорії - Олександр Марухненко, Сергій Шпильов, Дмитро Коба, Ігор Мацай. Зазвичай такі заходи ми завершуємо письмовим екзаменом, але цього разу ми вирішили, що оцінку кваліфікації того чи іншого представника Феміди дасть робота на килимі впродовж трьох важливих стартів - молодіжного Кубку України, національних чемпіонатів серед дорослих і кадетів. Після кожного дня ми обов'язково збиратимемося і проводитимемо аналіз суддівства, адже на всеукраїнському рівні вперше обслуговуватимемо сутички за зміненими правилами. Хочу ще відзначити такий позитивний момент: у семінарі взяли участь молоді судді, і це дуже добре, адже нам потрібно дбати про зміну поколінь. Добре, що серед них - спортсмени, які здобували і здобувають для України нагороди на престижних міжнародних змаганнях. Приємно, що йде профільна робота на місцях - в Одеській, Дніпропетровській, Харківській та інших областях. 


Президент НФСУ Вадим РОГАЧ вручає сертифікат Валерії ЗАХАРЕВИЧ, медалістці молодіжних чемпіонатів світу і Європи.


Про секретарські нюанси розповідає Дмитро КОБА.

Під час семінару була організована культурна програма: завдяки ініціативі Михайла Махньова із Белгорода-Дністровського для учасників провели екскурсію Аккерманською фортецею.  

 
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>