Новость
Артилерійські і самбістські дороги знову зійшлися!
Дата публикации: 17.11.2020


Триває робота над 2 і 3 фільмами документальної трилогії «Вогняний тризуб» про ракетні війська і артилерію, а технічну підтримку проекту надає Національна федерація самбо України.

Другий фільм трилогії має назву «Зброя Бога», де мовиться про те, чим нині воюють українські «боги війни» (саме так називають ракетників і артилеристів). Творча група відвідує зокрема і підприємства, які виготовляють техніку для цього роду військ. Нині шляхи-дороги привели на підприємство «ІК «Техенерго-СВ», що у Рівному. Там виробляють лазерні далекоміри (на світлині), які допомагають захисникам нашої землі визначати точну дистанцію до ворога.  

На підприємстві працює медалістка чемпіонатів світу і Європи серед юніорів, володарка нагород чемпіонатів України як серед молоді, так і серед дорослих Ольга Федитник, вихованка відомих тренерів – Миколи Коби і Дмитра Коби.


Ольга ФЕДИТНИК і режисер трилогії «Вогняний тризуб» Олексій ГОНЧАРУК.

Після завершення спортивної кар’єри вона здобула економічну освіту і тепер допомагає своєму брату Анатолію Федитнику, директору «ІК «Техенерго-СВ», щоб наша армія мала в своєму арсеналі сучасне обладнання.


Ольга разом з братом Анатолієм.  

Щоб дізнатися, на що здатний лазерний далекомір, а також інші цікаві розробки українських конструкторів і виробників, дивіться другий фільм трилогії «Вогняний тризуб» – «Зброя Бога».     

Посилання на першу частину («За законами Всесвіту») – 
https://www.youtube.com/watch?v=oc3-NeD8k2Y&t=610s 
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>