Новость
"Зброя Бога" - до Дня ЗСУ
Дата публикации: 05.12.2020


6 грудня - День Збройних Сил України. До свята вийшов другий фільм "Зброя Бога" трилогії "Вогняний тризуб" про ракетні війська і артилерію, а в створенні проекту бере участь Національна федерація самбо України. Це - вже далеко не перше патріотичне кіно про захисників нашої землі, яке підтримує НФСУ.

Посилання на другу частину "Зброя Бога" - https://www.youtube.com/watch?v=Ex8ZYJT2Cdo&feature=youtu.be

Якщо ракетників і артилеристів називають "богами війни", то воюють вони "зброєю Бога". В цій серії розповідається про арсенал РВіА - наявний і перспективний.


Довелося працювати "на краю прірви" - на межі суходола і моря. 

На фоні мальовничих краєвидів артилерійського полігону в Дівичках Київської області автор ідеї трилогії - генерал-маор Андрій МАЛІНОВСЬКИЙ, бойовий офіцер, начальник Управління РВіА.


Медалістка чемпіонатів світу і Європи Ольга ФЕДИТНИК, яка працює в інноваційній компанії "Техенерго-СВ", що виготовляє для нашої армії далекоміри.


Автор сценарію Олег КАЛАШНІКОВ і режисер Олексій ГОНЧАРУК встановлюють зв'язок зі Всесвітом.

А перший фільм трилогії має назву "За законами Всесвіту" - https://www.youtube.com/watch?v=oc3-NeD8k2Y&t=746s  

Вихід третьої частини заплановано 17 грудня (день святої Варвари, яку вважають покровителькою ракетників і артилеристів). Фінальний фільм називається "Заради кожної краплі", де розкривається сутність відомого вислову "Піт артилерії береже кров піхоти".
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>