Новость
Самбісти відсвяткували Водохреще!
Дата публикации: 19.01.2015
У народі це свято називають Йордан. У різних регіонах нашої країни самбісти пірнули у воду, яка в цей день набуває цілющих якостей.

Так, у Києві провідні столичні спортсмени й керівники Національної федерації самбо України занурилися у води затоки Дніпра, що на Оболоні.

"Свято Водохреща зустрічаємо зі світлими думками, які формують наш дух. Адже це те єдине, що веде нас до перемоги – дух, який ніколи не зламається, який завжди в нас житиме. Скільки ви тепла віддасте, стільки від вас залишиться для вічності. Адже що таке вічність? Те, що пам’ятають, про людину, про її справи. Тільки через любов, через віру можна досягти чогось цінного в житті. У цей непростий час треба гуртуватися, показувати, що ми можемо об’єднуватися навколо гарних справ. Сьогодні начебто на сході країни настало легке перемир’я, так що пірнатемо з такими думками, щоб нарешті прийшов мир в Україну", - сказав президент НФСУ Олексій Савченко.  Президент НФСУ Олексій САВЧЕНКО, віце-президент Вадим РОГАЧ, головний тренер національної збірної Олександр НАУХАТЬКО


Освячення йорданської води.


Без рушника до ополонки не ходи.


Фото на згадку на березі затоки.

А ось такий привіт з Харкова передав старший тренер збірної юнаків і юніорів Євген ТЕШЕР:

Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>