Новость
З Днем Незалежності!
Дата публикации: 24.08.2015


24 серпня в Україні велике свято - 24-та річниця Дня Незалежності. Самбісти чимало зробили для уславлення нашої держави, здобувши велику кількість гучних перемог на міжнародній арені. Тому ми із високо піднятою головою святкуємо в цей день.

Зараз країна переживає складні часи. Нам як ніколи до цього потрібні перемоги у різних сферах нашого життя, у тому числі й у спорті. Самбісти в цьому плані, як кажуть, тримають марку, про що свідчать, приміром, успіхи нинішнього року.

У квітні на молодіжній першості Європи у місті Нові Сад (Сербія) наша збірна здобула 19 нагород - 4 золотих, 9 срібних і 6 бронзових.

У травні на дорослому чемпіонаті Старого Світу у Загребі (Хорватія) українці теж вибороли 19 медалей - 4 золотих, 5 срібних і 10 бронзових. Там жіноча збірна посіла перше місце в командному заліку!

У червні на Європейских іграх у Баку (Азербайджан) самбісти поклали до загальної скарбнички національної команди України "срібло" й "бронзу".

Так тримати! Адже на нас чекає не менш відповідальна осінь, коли пройдуть дорослий і молодіжний чемпіонати світу.    

 
Поделиться:
24.08.2015 20:00:41 Самбист
Слава Украине! Слава Украинскому САМБО! Слава Украинским Самбистам! Слава Вам - ребята и девчата! Слава Вам - тренера! Слава всем, кто помогает развивать наш спорт! Вы настоящие патриоты и пример для всех!
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>