Новость
Переможний виступ Воропаєва
Дата публикации: 11.02.2017


У суботу в Мінську завершився Міжнародний турнір на призи президента Білорусі, в якому взяли участь 280 спортсменів із 12 країн. У другий - останній - день турніру українці вибороли 6 медалей, у тому числі одну "золоту", яку здобув Олександр Воропаєв (до 62 кг, бойовий розділ). "Срібло" на рахунку Анастасії Шевченко (до 60 кг), Дар'ї Регіль (до 68 кг) і Галини Ковальської (до 80 кг), "бронза" - в Ігоря Бурого (до 68 кг) і Сергія Бобиря (до 62 кг, бойовий розділ). У підсумку наша команда везе додому 11 нагород (3 - 4 - 4).


Олександр ВОРОПАЄВ (праворуч), Сергій БОБИР і старший тренер збірної України з бойового самбо Сергій ГРАБОВСЬКИЙ.
 

Жінки (спортивне самбо)

52 kg
1. BABAMURATOVA Gulbadam (TKM)
2. ZHARSKAYA Maryna (BLR)
3. YERBOLOVA Gulnur (KAZ)
3. CHERNETSOVA Natalia (RUS)

60 kg
1. SHINKARENKO Anastasiia (RUS)
2. SHEVCHENKO Anastasiya (UKR)
3. KAZANOY Krystsina (BLR)
3. PRAKAPENKA Katsiaryna (BLR)

68 kg
1. MAROZAVA Anzhela (BLR)
2. REHIL Daria (UKR)
3. SAGADAT Gauhar (KAZ)
3. PRISACARU Viorica (MDA)

80 kg
1. KANDRATSYEVA Maryia (BLR)
2. KOVALSKA Halyna (UKR)
3. MARTSINKEVICH Anzhalika (BLR)
3. KLISYTE Gintare (LTU)

Чоловіки (спортивне самбо)

57 kg
1. MKHITARYAN Grigor (ARM)
2. ALLANUROV Kerim (TKM)
3. BEKETOV Tolobek (RUS)
3. BEDINADZE Leri (GEO)

68 kg
1. KOKSHA Aliaksandr (BLR)
2. LULUASHVILI Mindia (GEO)
3. BURYI Igor (UKR)
3. NURALYEV Maxat (KAZ)

82 kg
1. BABGOEV Oleg (RUS)
2. GLADISHEV Piter (RUS)
3. EMELIANOV Timofey (BLR)
3. PAHOMOV Ivan (RUS)

100 kg
1. LORIASHVILI Davit (GEO)
2. KOBAIDZE Giorgi (GEO)
3. MATSKO Nikalau (BLR)
3. TACHII Denis (MDA)

Чоловіки (бойове самбо)

62 kg
1. VOROPAIEV Oleksandr (UKR)
2. SUPYGALIEV Kazbek (KAZ)
3. KAZHIAKBAROV Shyngys (KAZ)
3. BOBYR Serhii (UKR)

74 kg
1. MURAVITSKI Eduard (BLR)
2. HODKEVICH Ilia (BLR)
3. SNIAZHYTSKI Vladzislav (BLR)
3. KAVALIOV Aliaksandr (BLR)

90 kg
1. HOJAMUHAMMEDOV Serdar (TKM)
2. MASALSKIJ Pavel (BLR)
3. MAROZAU Hleb (BLR)
3. SUTOTSKI Uladzimir (BLR)

+100 kg
1. AUSHEV Ruslan (KAZ)
2. MADAMINOV Zafar (TKM)
3. ZAKHARENKO Artur (BLR)

Переможці і призери першого дня змагань - натискайте ТУТ.

Поделиться:
12.02.2017 20:05:22 Геннадий
Сообщите все результаты всех самбистов выступивших под флагом Украины в Минском турнире.
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>