Новость
34 українці боротимуться на молодіжній "Європі"
Дата публикации: 14.04.2017
18 - 22 квітня у Празі пройде чемпіонат Європи серед молоді (U-18 i U-20). У столиці Чехії боротимуться 34 українці, серед яких є медалісти попередньої континентальної першості, у тому числі - один чемпіон: "золото" минулого року взяв Владислав Березка.
2016 рік. Тулуза (Франція). В "золотому" поєдинку Владислав БЕРЕЗКА перемагає Георгія ГОГОЛІДЗЕ з Грузії.
Список збірної України
2016 рік. Тулуза (Франція). В "золотому" поєдинку Владислав БЕРЕЗКА перемагає Георгія ГОГОЛІДЗЕ з Грузії.
Список збірної України
№ з/п |
Прізвище, ім'я, по батькові |
Область, місто |
ФСТ, відомство | вагова категорія тощо |
ЮНІОРКИ ТА ЮНІОРИ | ||||
1. | Саблєва Катерина Олексіївна | Івано-Франківська | Д | 48 кг |
2. | Гайдаш Олена Антонівна | Миколаївська | Д | 56 кг |
3. | Гапон Вікторія Михайлівна | Житомирська | О | 64 кг |
4. | Скора Катерина Миколаївна | Дніпропетровська | Д | 68 кг |
5. | Москальова Катерина Миколаївна | Дніпропетровська | О | 72 кг |
6. | Пилипенко Наталія Сергіївна | Київ | О | 80 кг |
7. | Терентьєв Віталій Геннадійович | Миколаївська | Д | 48 кг |
8. | Стременовський Дмитро Олександрович | Київ | Д | 52 кг |
9. | Халматов Дільшот Шухратович | Київ | О | 57 кг |
10. | Співак Олександр Олегович | Одеська | О | 62 кг |
11. | Шевченко Даниїл Віталійович | Дніпропетровська | У | 68 кг |
12. | Білостоцький Данило Володимирович | Харківська | Д | 74 кг |
13. | Стеценко Дмитро Русланович | Харківська | С | 82 кг |
14. | Шепель Віталій Віталійович | Запорізька | Д | 90 кг |
15. | Духневич Олександр Валерійович | Харківська | Д | 100 кг |
16. | Березка Владислав Віталійович | Харківська | Д | +100 кг |
ДІВЧАТА ТА ЮНАКИ | ||||
17. | Багішвілі Софія Омарівна | Харківська | О | 48 кг |
18. | Безатосна Анастасія Віталіївна | Харківська | С | 52 кг |
19. | Ващенко Лідія Юріївна | Житомирська | Д | 56 кг |
20. | Нецвіт Владислава Олегівна | Харківська | С | 60 кг |
21. | Копняєва Влада Віталіївна | Миколаївська | Д | 65 кг |
22. | Купіна Анна Михайлівна | Харківська | Д | 70 кг |
23. | Жиляєва Анастасія Ігорівна | Дніпропетровська | У | 75 кг |
24. | Слободянюк Анна Миколаївна | Хмельницька | К | +75 кг |
25. | Добровольський Євгеній Олександрович | Одеська | О | 48 кг |
26. | Мартіросян Артур Сергійович | Луганська | У | 52 кг |
27. | Яковлев Віктор Вікторович | Одеська | О | 56 кг |
28. | Труш Роман Романович | Харківська | У | 60 кг |
29. | Яцевич Роман Володимирович | Одеська | --- | 65 кг |
30. | Кириченко Володимир Геннадійович | Дніпропетровська | О | 70 кг |
31. | Шадрін Назар Володимирович | Херсонська | О | 75 кг |
32. | Тимінський Іван Іванович | Івано-Франківська | Д | 81 кг |
33. | Давидчук Ярослав Олександрович | Хмельницька | У | 87 кг |
34. | Вегера Євген Сергійович | Харківська | Д | +87 кг |
Поделиться:
Оставить комментарий