Новость
"Хоробрі серця"
Дата публикации: 12.05.2017

У місті Ананьєві відбувся другий в історії міста та району обласний турнір з бойового та спортивного самбо під назвою «Хоробрі серця» серед юнаків та дівчат . Цей представницький турнір пройшов за підтримки депутата Одеської обласної ради Володимира Щербини та зібрав біля двохсот  учасників. Представники майже  усіх районних центрів  Одеської області прибули в Ананьїв щоб в цей весняний та сонячний день вийти на борцівський килим та перемагати.

Турнір вже традиційно відбувся на території Ананьївської школи–гімназії, яка є історичною пам’яткою міста і продовжувався майже вісім годин.

Ведучий цього спортивного свята оголосив про його початок, пролунав Гімн України, а потім перед присутніми з вітальним словом виступили депутат Одеської обласної ради Володимир Щербина, Ананьївський міський голова Павло Маковецький, голова районної державної адміністрації Д.С.Маковейчук, голова районної ради Валентин Мокряк та ветеран АТО Сергій Гончаренко, син якого став одним з переможців турніру.

Як наголосив голова Ананьївської районної федерації самбо Вячеслав Бойченко, цей турнір вже має  ознаки всеукраїнського,  адже приїхали самбісти не тільки с Одеської, але й з інших областей України. Він щиро подякував за допомогу керівництво Одеської обласної федерації дитячо-юнацького самбо та всіх, хто приймав участь у підготовці турніру, побажав перемоги в чесній боротьбі найсильнішим.

Як сказав в своїй невеличкій промові президент Одеської обласної дитячо-юнацької федерації самбо  Сергій Оганезов, давній друг юних ананьївських самбістів, який зробив дуже багато для розвитку та становлення цього виду спорту в Ананьївському районі – «Дуже важливо, щоб в дитячо-юнацьких турнірах діти відчували, що вони беруть участь у справжньому спортивному турнірі: як у дорослих. Адже це формує в них відповідальність та загартовує їх до чемпіонатів рівня країни, Європи та Світу».

Так і відбулося на ананьївському турнірі, адже спортивні та вболівальні страсті   били  джерелом. Кожен прийшов та приїхав підтримати свого учасника та свою команду. Адже на цей турнір приїхали для участі молоді, але вже дуже титуловані спортсмени. Це Таранич Тимофій, який є призером України з самбо; Микола Плазинський - чемпіон України та призер Європи з ММА ( бої без правил);  Марія Рибачук, яка є двічі чемпіонкою України з боротьби самбо серед дівчат та посіла п’яте місце на чемпіонаті світу з боротьби  самбо та інші.

Приємно те, що ананьївські самбісти в командному заліку здобули найбільше нагород. Особливо відзначились Чебан Дмитро, Чоропіта Павло, Кір’яков Кирил, Косюга Даниїл, Влад Владислав, Федоринич Віктор, Слободін Микола ( мешканець села Новогеоргієвка Ананьївського району) та ще з десяток наших самбістів, які виходили на килим,перемагали та доводили всім, що молоді ананьївські самбісти є одні з найсильніших в Одеській області.

Особливого колориту турніру додав виступ людини –легенди, народного богатиря України Миколи Антоновича Пасічника, якому Ананьївський міський голова вручив від імені мешканців Ананьєва подяку та сувенір. А переможці в номінаціях «За розвиток самбо в Ананьївському районі», «За найкращу техніку боротьби», «За саму швидку перемогу», «За волю до перемоги» та самий юний переможець турніру були нагороджені грошовими призами від депутата обласної ради Володимира Щербина.

В перервах між двобоями глядачів підкоряли своїм мистецтвом  бальних танців та віртуозною грою на акордеоні юні таланти Ананьєва.

Хочеться від усього серця подякувати за велику допомогу у проведенні цього великого представницького свята в Ананьївскому районі депутата Одеської обласної ради Володимира Щербину, керівництво Одеської обласної дитячо - юнацької федерації боротьби самбо та особисто Сергія Суреновича Оганезова, українського богатиря Миколу Пасічника, Ананьївського міського голову Павла Маковецького, ананьївську райдержадміністрацію, керівництво Ананьївської загальноосвітньої школи-гімназії, відділ культури райдержадміністрації та особисто Вячеслава Драгана за велику допомогу у проведення турніру.  Адже, саме завдяки їхній допомозі стало можливим проведення на Ананьївщині цього великого спортивного свята.

                                                                                                                                                                              Володимир Сєдов

http://ananiev.org.ua

Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>