Новость
День Незалежності: самбісти у головних ролях!
Дата публикации: 25.08.2017


24 серпня самбісти не просто відсвяткували День Незалежності України, а й виступили активними організаторами цікавих заходів. Старт було дано в центрі Києві - під Аркою дружби народів. Цю традиційну "спортивну виставу" Національна федерація самбо України проводить разом з друзями і партнерами із мережі центрів здоров'я населення "Спорт для всіх" і Міністерства молоді та спорту.

Отже, самбісти, образно кажучи, зіграли цілу низку ролей у цьому заході. Про що красномовно свідчать фотографії з місця подій. Звичайно, були показові виступи зі спортивного й бойового розділу...Як і рік тому, всі присутні мали змогу взяти участь у майстер-класах, що проводили досвідчені наставники й спортсмени - наприклад, старший тренер національної збірної з бойового самбо Сергій Грабовський.А президент НФСУ Вадим Рогач виступав у ролі гіда для заступника міністра молоді та спорту Миколи Мовчана й інших почесних гостей. Для активної молоді НФСУ організувала крос-фіт естафету з чотирма пунктами, де треба було зробити відповідно по 10 віджимань, присідань, вправу на прес і комплексне вистрибування.Усі учасники отримали пам'ятні дипломи, а призери - ще й медалі. Серед переможців були от такі симпатичні україночки...Свій килим самбісти надавали й іншим симпатичним хлопцям і дічатам, серед них була й команда з черлідінгу.Самбісти спробували себе й в інших ролях, взявши лицарські обладунки, а також ключку - головну "зброю" гольфу.

І який же великий захід без колективного фото?! Ми - команда!!!Потім декому довелося "змінювати дислокацію", адже самбісти вміють встигати скрізь і працювати, так би мовити, на різних фронтах. Так, у селі Святопетрівське Києво-Святошинського району Київської області спортивно-патріотичний клуб "Доброволець", будівлю якого тільки-но зведено, приймав ще один комплексний захід.

Зазначимо, що в цьому клубі відкрили не тільки музей, а й борцівський зал. Цей об'єкт є складовою програми НФСУ "Забери дитину з вулиці", яка передбачає залучення до безкоштовних занять з самбо дітей з малозабезпечених родин, сиріт, дітей воїнів АТО й вимушених переселенців. Нагадаємо, що програма працює вже рік, і завдяки їй вдалося залучити в секції не одну сотню юнаків і дівчат у різних регіонах країни. У рамках святкування Дня Незалежності відбувся юнацький турнір з самбо пам'яті загиблого на Майдані Дмитра Максимова, призера чемпіонату світу серед глухих зі східних єдиноборств. Цікавим моментом заходу став майстер-клас "Битва президентів", який дали брати Скрипалі - Юрій (у синьому) і Вадим (у червоному), відповідно президенти федерацій міста Києва й Київської області.Призери турніру отримали дипломи й медалі.Зазначимо, що ми розповіли тільки про дві події. А ще були інші заходи від самбістів у рамках святкування 26-ї річниці Незалежності України.

 
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>