Новость
Олександр Саєнко - почесний президент НФСУ
Дата публикации: 06.09.2017


6 вересня відбулася позачергова конференція Національної федерації самбо України. На ній було вирішено низку важливих питань, серед них - обрання почесного президента НФСУ. Ним став Олександр Саєнко, міністр Кабінету міністрів України.Проривом стратегічної діяльності НФСУ стала "Шкільна програма з самбо". Вона була розроблена разом з Міністерством освіти та науки й Міністерством молоді та спорту України. Її представив один із співавторів Михайло Руденко, головний тренер національної збірної. 
Ця програма набагато прогресивніша за "Урок футболу в школах", який намагалися масово втілити на початку 2000-х років, адже представлена зараз як експеримент, але з конкретними посилами на втілення ідеї залучення молоді до здорового способу життя. Програма не потребує надвеликих вкладень. Усе набагато простіше - зал із м'яким килимом. На цьому й зробив акцент президент НФСУ Вадим Рогач (другий праворуч).
А заключне слово сказав заступник міністра спорту Ярослав Войтович (праворуч на фото). Він зазначив, що НФСУ не боїться запрошувати на свої заходи державних керівників і разом з ними обговорювати актуальні питання. Наприклад, затвердження кандидатури на відповідальну посаду, яка потребує регулярного звіту щодо результатів роботи. Мовиться про віце-президента федерації. До грудня - коли відбудеться чергова звітна конференція НФСУ - виконувати ці обов'язки офіційно доручили Юрію Скрипалю (третій праворуч). А в останній місяць року стане ясно, чи приносить його діяльність заявлену користь. Хоча варто зазначити, що Юрій разом зі своїм братом Вадимом уже понад рік доволі успішно втілюють у життя низку соціальних проектів, серед яких локомотивом є програма "Забери дитину з вулиці".

На конференції ухвалили ще одне важливе рішення - затвердили створення комісії з пляжного самбо. До чергової конференції в грудні представникам НФСУ дали час, щоб вони подумали над кандидатурами керівника й інших спеціалістів, що розвиватимуть цей напрямок, який, до речі, вже не один рік пропагує Міжнародна федерація самбо (ФІАС). Найближчим часом буде переведено українською мовою правила з цього нового виду програми.І на останок, як кажуть, трохи лірики. Господарі організували екскурсію для спортсменів, тренерів, суддів і представників у фортецю Білгорода-Дністровського. Тобто реалізуємо комплексний підхід під час перебування, який передбачає культурну складову разом зі змагальною. Нагадаємо, що 7-го і 8-го числа боротиметься молодь (до 18-ти й 20-ти років) на Кубку України, а 9-го й 10-го - дорослі в рамках Всеукраїнського турніру пам'яті Романа Школьнікова, основоположника українського самбо. Всі вони відбиратимуться до складу національної збірної на чемпіонати світу за своїми віковими категоріями.

 
 
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>