Новость
Зробимо спортивним покоління Z!
Дата публикации: 01.12.2017

Самбісти разом з хедлайнером фестивалю JuniorZ-2017 Олександром ПЕДАНОМ.

1 грудня в Києві пройшов спортивний фестиваль для школярів JuniorZ-2017. У ТРЦ LavinaMall захід презентував відомий телеведучий Олександр Педан. Проект реалізується за підтримки Міністерства освіти й науки, Міністерства молоді та спорту, Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, Спортивного комітету України й ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти". Серед організаторів - Національна федерація самбо України разом з колегами із Всеукраїнської федерації петанку, Української федерації летючих дисків, Федерації чирлідингу та чирспорту України.


Шоумен уважно прислухається до порад Катерини МАРТИНЕНКО.

"Покоління Z - це діти, народжені після 2000 року в розквіт цифрової епохи. Однак надмірна зацікавленість "цифрою" зменшила у хлопців і дівчат потяг до спорту. Тому разом з командою ми хочемуо виправити цю ситуацію й виховати нове покоління спортивноактивних людей", - зазначив Педан.


Борцівський килим виявив гостинність і до чарівних дівчат.

Що ж, самбісти готові допомогти Олександру у впровадженні такої "спортивної політики". Для цього, наприклад, уже працює програма із запровадження самбо в загальноосвітніх навчальних закладах, яка ухвалена профільними міністерствами - освіти й спорту. 


Науковий співробітник ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" Галина КОЛОМОЄЦЬ вручила подяку заступику міністра молоді та спорту Ярославу ВОЙТОВИЧУ за впровадження програми "САМБО - в кожний навчальний заклад".


Показові виступи самбістів.


Віце-президент НФСУ Юрій СКРИПАЛЬ розповів про наш вид спорту, а також про програму "Забери дитину з вулиці", в рамках якої заняття з самбо проводяться на безоплатній основі.


Кидки демонстрували і зовсім юні борці.


Чирлідинг по-самбістськи!


Борці спробували свої сили й у петанку.

Усі фото з фестивалю - натискайте ТУТ (розділ "Фото").

 
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>