Новость
Хмельницький прийняв перший регіональний семінар
Дата публикации: 19.12.2017

Учасників семінару вітає президент НФСУ Вадим РОГАЧ, очільник колективу авторів програми із запровадження самбо в навчальні заклади.

Минулими вихідними у Хмельницькому пройшов семінар-практикум "САМБО - в кожний навчальний заклад". Це - перший такий регіональний захід. У ньому взяли участь понад 100 освітян. Організатори семінару - Міністерство освіти й науки, ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти", Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА, Хмельницький обласний інститут післядипломної освіти й, звичайно ж, Національна федерація самбо України.

Безперечно, найцікавішою частиною семінару стали практичні заняття, які відбулися в обласному центрі фізичного виховання молоді. Слухачам продемонстрували різні елементи, які ввійшли в шкільну програму з самбо. Працівники системи освіти мали змогу не тільки побачити, а й спробувати, наприклад, вправи з гумою чи відпрацювання конкретних прийомів боротьби. 


Вадим РОГАЧ обговорює план семінару з науковцем Інституту модернізації змісту освіти Галиною КОЛОМОЄЦЬ.

Разом із спеціалістами НФСУ у семінарі взяли участь наші колеги з федерацій чирлідингу та чирспорту, петанку, літаючих дисків. Адже ми розуміємо, що під час спеціалізованих уроків деякі школярі з різних обставин не зможуть займатися самбо, тому їм запропоновано альтернативу із згаданих вище видів спорту. Адже головне - залучити хлопців і дівчат до фізичної активності. Після семінару учасники отримали відповідні сертифікати. Нагадаємо, що наступного року ще заплановані подібні заходи: у лютому - для центральних областей, у березні - для південних, у квітні - для східних. 

 
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>