Новость
Переможний полюс - на "Півночі"
Дата публикации: 15.02.2018
У Києві завершився перший чемпіонат Національної гвардії України з самбо, поєдинки якого пройшли 14 і 15 лютого. У турнірі виступили понад сто спортсменів.
Командний залік
Перша група
1. ОТО "Північ"
2. ОТО "Південь"
3. ОТО "Захід"
4. ОТО "Схід"
5. ОТО "Центр"
Друга група
1. ВЧ 2269
2. ВЧ 3007
3. ВЧ 3018
4. ВЧ 3021
5. ВЧ 3024
6. ВЧ 2260
Третя група
1. ВЧ 3044
2. ВЧ 3043
3. ВЧ 3041
4. ВЧ 3042
5. ВЧ 3045
6. ВЧ 3022
Результати особистих змагань
Перша група
Вагова категорія до 57 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Бакуєв Дмитро | ЦОТО |
2 | Бєлєвцов Максим | Сх ОТО |
3 | Дмитрієв Захар | Зах ОТО |
4 | Тихоновський Максим | Зах ОТО |
Вагова категорія до 62 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Ласкута Анатолій | Пн ОТО |
2 | Воропаєв Олександр | Пд ОТО |
3 | Медведєв Олександр | Сх ОТО |
4 | Бородін Дмитро | ЦОТО |
5 | Пилип'як Іван | Зах ОТО |
Вагова категорія до 68 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Фальківський Артем | Пн ОТО |
2 | Мойсей Олександр | Пд ОТО |
3 | Глущенко Олег | Пн ОТО |
4 | Гасанагаєв Роберт | Сх ОТО |
5 | Саєнко Микола | ЦОТО |
Вагова категорія до 74 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Буділовський Дмитро | Зах ОТО |
2 | Мусаханов Заур | Пн ОТО |
3 | Плієв Артем | ЦОТО |
4 | Чирко Віктор | Пд ОТО |
5 | Бугрій Станіслав | Сх ОТО |
Вагова категорія до 82 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Харченко Артем | Сх ОТО |
2 | Мироненко Сергій | Пд ОТО |
3 | Бондаренко Станіслав | Пд ОТО |
4 | Толкач Денис | Пн ОТО |
5 | Ільчук Віктор | Зах ОТО |
6 | Червенко Владислав | ЦОТО |
Вагова категорія до 90 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Книш Ігор | Зах ОТО |
2 | Гуляєв Артем | Сх ОТО |
3 | Ракита Семен | Пд ОТО |
4 | Катаєв Євген | ЦОТО |
5 | Макуха Олександр | Пн ОТО |
Вагова категорія до 100 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Бережний Дмитро | Пн ОТО |
2 | Духневич Олександр | ЦОТО |
3 | Спиридонов Андрій | Зах ОТО |
4 | Гонтар Богдан | Сх ОТО |
5 | Золотухін Максим | Пд ОТО |
Вагова категорія понад 100 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Тоноян Размік | Пн ОТО |
2 | Мачутадзе Нодар | ЦОТО |
3 | Гуцол Данил | Пд ОТО |
4 | Гасюк Леонід | Зах ОТО |
5 | Черкасов Михайло | Сх ОТО |
Друга і третя групи
Вагова категорія до 57 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Мендель Анатолій | ВЧ 3021 |
2 | Петряєв Едуард | ВЧ 3024 |
3 | Данильцев Сергій | ВЧ 3022 |
Вагова категорія до 62 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Брик Віктор | ВЧ 2260 |
2 | Дмитрієв Олександр | ВЧ 3021 |
3 | Білякевич Олександр | ВЧ 3043 |
4 | Журавель Руслан | ВЧ 3022 |
5 | Іванов Микола | ВЧ 3018 |
6 | Прищепа Валентин | ВЧ 3024 |
7 | Лещенко Вадим | ВЧ 3007 |
Вагова категорія до 68 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Копилов Валентин | ВЧ 3041 |
2 | Зубар Олег | ВЧ 3007 |
3 | Димид Віталій | ВЧ 3045 |
4 | Расулов Фарход | ВЧ 2269 |
5 | Антонюк Руслан | ВЧ 3043 |
6 | Лісовий Олександр | ВЧ 3044 |
7 | Рєпік Євген | ВЧ 2260 |
8 | Гуцуляк Владислав | ВЧ 3024 |
Вагова категорія до 74 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Хащеватський Андрій | 3024 |
2 | Савкін Іван | 2269 |
3 | Заровний Владислав | 3018 |
4 | Єсаулков Георгій | 3041 |
5 | Січик Руслан | 3021 |
6 | Рудницький Олексій | 3022 |
7 | Бахтєєв Олександр | 3042 |
8 | Акулов Анатолій | 3044 |
9 | Швець Дмитро | 2260 |
10 | Словецький Володимир | 3007 |
11 | Деркач Володимир | 3045 |
Вагова категорія до 82 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Філоненко Юрій | 3018 |
2 | Кривий Андрій | 3007 |
3 | Кузнецов Олександр | 2260 |
4 | Стовба Ілля | 2269 |
5 | Шимчук Олексій | 3043 |
6 | Павловський Віктор | 3021 |
7 | Драгун Руслан | 3041 |
8 | Радіонов Ігор | 3042 |
9 | Чухно Євгеній | 3022 |
10 | Андрусик Сергій | 3045 |
11 | Павлик Роман | 3024 |
Вагова категорія до 90 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Юрковець Віталій | 3018 |
2 | Просвітлюк Сергій | 3007 |
3 | Данилюк-Учамбрін Володимирович | 3043 |
4 | Соболь Володимир | 3021 |
5 | Цівчик Микола | 3045 |
6 | Гриценко Євген | 3044 |
7 | Орлов Денис | 2260 |
8 | Кравченко Сергій | 3041 |
9 | Полісмак Олександр | 3042 |
10 | Довбиш Ігор | 3022 |
11 | Лук’яненко Сергій | 2269 |
Вагова категорія до 100 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Артемюк Олександр | ВЧ 2269 |
2 | Цуканов Максим | ВЧ 3007 |
3 | Приходько Дмитро | ВЧ 3044 |
4 | Мазур Олександр | ВЧ 3042 |
5 | Гільов Іван | ВЧ 3021 |
6 | Грама Олег | ВЧ 2260 |
Вагова категорія понад 100 кг
Місце | Прізвище, Ім’я та по Батькові | Команда |
1 | Свердликівський Віталій | ВЧ 3044 |
2 | Зубко Владислав | ВЧ 3042 |
3 | Свиридюк Олександр | ВЧ 3045 |
4 | Решетняк Олександр | ВЧ 2269 |
5 | Шикута Микола | ВЧ 3024 |
6 | Ярошенко Роман | ВЧ 3018 |
7 | Сукач Роман | ВЧ 3043 |
8 | Туряниця Артем | ВЧ 3041 |
Змагання вінчало урочисте закриття.
Поделиться:
Оставить комментарий