Новость
18 медалей - перший міжнародний здобуток сезону
Дата публикации: 17.02.2018


У Мінську завершився Міжнародний турнір на призи президента Білорусі. У ньому взяли участь 279 спортсменів із 19 країн. Українці за два дні змагань на килимах місцевого Палаці спорту - 16 і 17 лютого - здобули 18 медалей: 4 золоті, 5 срібних і 9 бронзових.
 

Жінки

48 kg

1. ABBASAVA Leila (BLR)

2. GANBAATAR Naran Tsetseg (MGL)

3. KAPAYEVA Anfisa (BLR)

3. CHISS Daniela (ROU)

52 kg

1. DANILOVICH Kseniya (BLR)

2. BUIOK Mariia (UKR)

3. KAZYRA Tatsiana (BLR)

3. TRUICA Diana (ROU)

56 kg

1. ARKHIPAVA Anastasiia (BLR)

2. POROINEANU Daniela (ROU)

3. BRYLYAKOVA Elena (RUS)

3. CHERTYL Kateryna (UKR)

60 kg

1. KAZANOY Krystsina (BLR)

2. HARELIKAVA Vera (BLR)

3. KHALOPAVA Hanna (BLR)

3. NETSVIT Vladyslava (UKR)

64 kg

1. ONOPRIENKO Ekaterina (RUS)

2. SAYKO Olena (UKR)

3. MATSKO Tatsiana (BLR)

3. VALVOI Anda (ROU)

68 kg

1. TSOG-OCHIR Battsetseg (MGL)

2. ZHYLINSKAYA Anzhela (BLR)

3. BUDEANU Natalia (MDA)

3. KLIAPKA Uliana (UKR)

72 kg

1. NAMAZAVA Volha (BLR)

2. ZAKHARTSOVA Olga (RUS)

3. SHUT Karyna (BLR)

3. AMBARTSUMYAN (RUS)

80 kg

1. ORYASHKOVA Mariya (BUL)

2. KANDRATSYEVA Maryia (BLR)

3. ODZELASHVILI Nino (GEO)

3. TRAKHNEVICH Yuliya (BLR)

+80 kg

1. KALIUZHNAYA Katsiaryna (BLR)

2. KEBADZE Elene (GEO)

3. EREMEEVA Nadezhda (RUS)

3. SAPSAI Anastasiia (UKR)

Чоловіки

52 kg

1. KUBARKOV Andrey (RUS)

2. ISMAILOV Yusup (TKM)

3. SHAALUU Erdenebaatar (MGL)

3. BRATCHENKO Roman (UKR)

57 kg

1. BURDZ Uladzislau (BLR)

2. BEKETOV Tolobek (RUS)

3. NADAREISHVILI Givi (GEO)

3. PYLYPIAK Ivan (UKR)

62 kg

1. TUTKHALIAN Vae (BLR)

2. ANISKEVICH Ivan (BLR)

3. CHIRGADZE Genadi (GEO)

3. HLADKIKH Pavel (BLR)

68 kg

1. SAYAPIN Uladzislau (BLR)

2. KOKSHA Aliaksandr (BLR)

3. GALBIATI Mattia (ITA)

3. LULUASHVILI Mindia (GEO)

74 kg

1. MARKARIAN Georgios (GRE)

2. TURSUNOV Ali (RUS)

3. PAPOU Stsiapan (BLR)

3. SAFRONOV Vladimir (RUS)

82 kg

1. YAMELYIANAU Timofey (BLR)

2. BAYANMUNKH Gaajaoamba (MGL)

3. SARAIKIN Alexandr (RUS)

3. NAKHUTSRISHVILI Levan (GEO)

90 kg

1. GHVINIASHVILI Paata (GEO)

2. STSEPANKOU Aliaksei (BLR)

3. ILYUKHIN Yauheni (BLR)

3. RUMYANTSEV Pavel (RUS)

100 kg

1. LORIASHVILI Daviti (GEO)

2. OSIPENKO Viktor (RUS)

3. RESKO Viktors (LAT)

3. TAKIY Denis (MDA)

+100 kg

1. RYBAK Yury (BLR)

2. OSIPENKO Artem (RUS)

3. BERDZENISHVILI (GEO)

3. KUCHUMOV Alexandr (RUS)

Бойовий розділ

57 kg

1. DONSOV Grigoriy (RUS)

2. TAIPINOV Semen (RUS)

3. KONZOSHEV Rustam (RUS)

3. BABENKO Bohdan (UKR)

62 kg

1. KUCHERENKO Andrii (UKR)

2. YATSKO Dmytro (UKR)

3. BELYKH Yury (BLR)

3. YUSUPOV Ruslan (TKM)

68 kg

1. DUGIEV Ibragim (RUS)

2. YAKHYAEV Shamil (BLR)

3. ABBASOV Tariel (ISR)

3. ASTAPETS Vasili (BLR)

74 kg

1. BURCHAK Vadym (UKR)

2. BABAYEV Abdylla (TKM)

3. CHARYYEV Shatlyk (TKM)

3. ZIALENSKI Ilya (BLR)

82 kg

1. ALEKSIYEVICH Yauheni (BLR)

2. KAVALIOU Uladzislau (BLR)

3. KOLMAKOV Maksym (UKR)

3. PETROSYAN Davit (ARM)

90 kg

1. HARBATY Aliaksandr (BLR)

2. BATOK Dmytro (UKR)

3. KORNIENKO Denis (RUS)

3. LIPSKI Aleksandr (BLR)

100 kg

1. VOLOSHYNOV Anatolii (UKR)

2. BILOUSOV Danylo (UKR)

3. POTIERIA Ihor (UKR)

3. FIRSAU Siargei (BLR)

+100 kg

1. TONOIAN Razmik (UKR)

2. NOBATOV Muhammet (TKM)
 

 

 

 

 

 

Поделиться:
19.02.2018 14:48:26 АЛЕКС
ОЧЕНЬ ГОРДЫ ЗА НАШУ СБОРНУЮ, БОЕВИКИ ПРОСТО КРАСАВЦЫ. ЖЕНЩИНЫ НЕМНОГО ОГОРЧИЛИ НУ А МУЖЧИНАМ НАДО РАБОТАТЬ И РАБОТАТЬ.
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>