Новость
Екскурсійний тур "Самбістські канікули"
Дата публикации: 30.03.2018
Ми вирішили подивитися, що роблять юні столичні самбісти під час канікул. І відвідали низку залів, у тому числі ті, які беруть участь у проекті "САМБО - в кожний навчальний заклад". Виявляється, що вони вдосконалюють свою майстерність і - якщо треба - здатні взяти участь у телевізійних зйомках.


Група юних спортсменів у залі школи № 316 на Харківському. Вони займаються лише декілька місяців, а вже навчилися отримувати від самбо позитивні емоції.


А це - найстаріший спеціалізований спортивний заклад Києва. Борцівські зали ДЮСШ-1 на Печерську невеликі, але з них вийшло багато великих спортсменів.


Тренер Ігор ЗАЙВЄЛЄВ демонструє учню прийом на манекені (такі вправи, до речі, входять до шкільної програми з самбо).


Родина самбо ДЮСШ-1.


А це - зал школи № 264 на Троєщині. 


Відпрацьовуємо больовий!


Тренер Сергій МІШКОЙ обговорює питання впровадження нашого виду спорту в навчальні заклади з очільником колективу авторів програми, президентом НФСУ Вадимом РОГАЧЕМ.


Обов'язкове фото на пам'ять!

 
Так займаються діти в СК "Оберіг".


У нашій екскурсійній програмі були приємні моменти, коли спортсменам вручали посвідчення майстрів спорту. На знімку - документ отримала Єлизавета ЧЕЛПАНОВА, яка працює разом із Сергієм ГРАБОВСЬКИМ у СК "Оберіг", у тому числі тренує юних борців.

 
Завжди цікаво "читати" обличчя дітей.


Ми всі разом! Ми самбісти!

Інші фото з "екскурсії" - ТУТ (розділ "Фото").

 
 
Поделиться:
02.04.2018 16:47:40 Григорий
Молодцы, так держать !!!!! Вот это спорт развивается
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>