Новость
39 українців на європейській арені
Дата публикации: 10.04.2018


У Празі 13, 14 і 15 квітня пройдуть поєдинки молодіжного чемпіонату Європи (до 18 і до 20 років). У столиці Чехії розіграють 40 комплектів нагород. Україну представлятимуть 39 спортсменів із 12 регіонів країни. 

Минулого року континентальна першість теж проходила у Празі. Тоді наша команда здобула 21 нагороду - три золоті, по дев'ять срібних і бронзових. У нинішній збірній - вісім медалістів європейського форуму-2017, у тому числі дві чемпіонки, до речі, дві Катерини - Саблєва й Москальова.

 

з/п
Прізвище, iм’я та по батькові

Вагова категорія

Територіально-адміністративна
одиниця
Юніори та юніорки
1. Терентьєв Віталій Геннадійович 48 кг спортсмен Миколаївська обл.
2. Стременовський Дмитро Олександрович 52 кг спортсмен м. Київ
3. Халматов Дільшот Шухратович 57 кг спортсмен м. Київ
4. Мартіросян Артур Сергоєвич 62 кг спортсмен м. Київ
5. Ужуєв Заур Абдурахманович 68 кг спортсмен Харківська обл.
6. Шевченко Даниїл Віталійович 74 кг спортсмен Дніпропетровська обл.
7. Цюх Дмитро Володимирович 82 кг спортсмен м. Київ
8. Давидчук Ярослав Олександрович 90 кг спортсмен Хмельницька обл.
9. Моісєєв Алєксєй Васильович 100 кг спортсмен м. Київ
10. Березка Владислав Віталійович +100 кг спортсмен Харківська обл.
11. Саблєва Катерина Олексіївна 44 кг спортсмен Івано-Франківська обл.
12. Петрова Валерія Євгенівна 48 кг спортсмен Миколаївська обл.
13. Безатосна Анастасія Віталіївна 52 кг спортсмен Харківська обл.
14. Гидирим Олександра Євгенівна 56 кг спортсмен Одеська обл.
15. Михайлова Мар’яна В’ячеславівна 60 кг спортсмен Харківська обл.
16. Михайська Поліна Володимирівна 64 кг спортсмен Дніпропетровська обл.
17. Гапон Вікторія Михайлівна 68 кг спортсмен Житомирська обл.
18. Москальова Катерина Миколаївна 72 кг спортсмен Дніпропетровська обл.
19. Антикало Ганна Сергіївна 80 кг спортсмен Миколаївська обл.
20. Горб Єлизавета Андріївна +80 кг спортсмен Дніпропетровська обл.
Юнаки та дівчата
21. Мовчан Данило Сергійович 48 кг спортсмен Харківська обл.
22. Кулібаба Анатолій Русланович 52 кг спортсмен Вінницька обл.
23. Тупицький Денис Андрійович 56 кг спортсмен м. Київ
24. Раєвський Денис Володимирович 60 кг спортсмен Харківська обл.
25. Труш Роман Романович 65 кг спортсмен Харківська обл.
26. Станілога Артем Васильович 70 кг спортсмен Київська обл.
27. Шадрін Назар Володимирович 75 кг спортсмен Херсонська обл.
28. Сабадаш Михайло Вадимович 81 кг спортсмен Київська обл.
29. Білець Сергій Вікторович 87 кг спортсмен Харківська обл.
30. Леонов Єгор Олегович +87 кг спортсмен Харківська обл.
31. Гочева Вєсна Андріївна 44 кг спортсмен Херсонська обл.
32. Бегеба Алла Олександрівна 48 кг спортсмен Івано-Франківська обл.
33. Перехрест Анастасія Сергіївна 52 кг спортсмен м. Київ
34. Бальжик Вікторія Миколаївна 56 кг спортсмен Одеська обл.
35. Паустовська Катерина Олександрівна 60 кг спортсмен Дніпропетровська обл.
36. Салова Оксана Вікторівна 65 кг спортсмен Харківська обл.
37. Торопцева Владислава Володимирівна 70 кг спортсмен Черкаська обл.
38. Логойда Ірина Григорівна 75 кг спортсмен Одеська обл.
39. Меркулова Марія Василівна +75 кг спортсмен Дніпропетровська обл.
Поделиться:
13.04.2018 10:10:42 Саша
Сылку на трансляцию!!!!!!!!!
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>