Новость
Історія про те, як судді фортецю брали
Дата публикации: 02.08.2018


У четвер у замку-готелі «Вишеград», що у Вишгороді Київської області, завершився суддівсько-тренерський семінар. 2 серпня слухачі брали «фортецю», складену із питань екзаменаційних білетів. Більшість учасників впоралася із завданнями.До іспиту входив письмовий тест зі знання правил. Учасники мали відповісти на 20 питань, і позитивну оцінку отримував той, хто робив максимум три помилки. Після екзамену всім було видано відповідні сертифікати.

– Зазначу, що всі рефері національної категорії підтвердили своє звання. Порадували й новачки, серед яких були й такі, що правильно відповіли на всі пункти іспиту, так би мовити, «вибили» 20 із 20-ти. Їм було присвоєно першу категорію, але з перспективою підвищення до національної. Тобто якщо вони вдало відпрацюють на чотирьох змаганнях відповідного рівня – тих же чемпіонатах і Кубках України, то піднімуться на наступну сходинку класифікації. Ті ж, хто не склав екзамен, теж отримують першу категорію, але вони працюватимуть на національних змаганнях на менш відповідальних посадах, наприклад, будуть суддями на контролі формі. Вони матимуть можливість спостерігати за роботою більш досвідчених колег, спілкуватися з ними, щоб вчитися і наступного року приїхати на семінар підготовленими, як треба, – підбив підсумки голова суддівського корпусу України Анатолій Кантур.   

   Нагадаємо, що захід розпочався 30 липня, і всі дні тривала плідна робота, про що ми щовечора розповідали на нашому сайті.

Репортаж про перший день – ТУТ.

Репортаж про другий день – ТУТ.    

Репортаж про третій день – ТУТ.

Світлини з семінару – ТУТ.
 
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>