Новость
Традиційна окраса програми!
Дата публикации: 24.08.2018
День Незалежності України самбісти традиційно відсвяткували під Аркою дружби народів у Києві. Локація НФСУ була окрасою програми великого спортивного свята, яке було організоване Міністерством молоді та спорту спільно зі Всеукраїнським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Наші виступи високо оцінили поважні гості, серед них - заступник міністра молоді та спорту Микола Мовчан, заступник посла Латвії в Україні Саулюс Лабутіс, аташе з питань наукового та університетського співробітництва посольства Франції в Україні Сільвен Ріголле, секретар посольства Аргентини в Україні Мартін Кастро.  - Як завжди, ми відпрацювали впродовж цілого дня, - сказав президент Національної федерації самбо України Вадим Рогач (на фото ліворуч). - Ще раз довели, що ми сильні люди. І, як було продемонстровано в наших відеокліпах на цьому святі, в нашої сили є багато джерел, одне із них - ми вміємо створювати навколо себе колектив однодумців, котрі працюють у різних сферах людської  діяльності, не лише - в нашому виді єдиноборств. Наприклад, заступник міністра Микола Петрович Мовчан уже не перший рік відвідує нашу локацію на День Незалежності і з задоволенням розповідає іноземним гостям про нашу федерацію, що є дуже міцною структурою, адже на її базі регулярно здобуваються успіхи на міжнародній арені. До речі, отримати частку "самбістської сили" мав можливість працівник посольства Аргентини Мартін Кастро, котрого навчили прийому старший тренер збірної України з бойового самбо Сергій Грабовський і неодноразова медалістка національних чемпіонатів Дар'я Регіль.  А свою сцену самбісти почали облаштовувати раніше за всіх.За що були невдовзі нагороджені гарматним салютом з берега Труханового острова, мальовничий вид на який відкривався з оглядового майданчика Арки дружби народів.

  

Природно, і розминку самбісти почали, коли інші навіть ще тільки думали, що й до чого.Традиційно порадували глядачів серією показових виступів - більше, ніж будь-хто того дня.Влаштували естафету з крос-фіту, яка складалася з чотирьох станцій. На кожній треба було виконати по десять разів відповідну вправу: віджимання, присідання, зміцнення пресу, стрибки із положення лежачи. Самбісти показали себе в різних іпостасях - учасників, суддів і навіть фотографів. Фіксував хід змагань за допомогою камери Олексій Болдирєв, котрий, до речі, переміг у своїй віковій групі.У змаганнях (що теж є доброю традицією) взяли участь і юні глядачі, які отримали медалі й дипломи. Вони також із задоволенням брали уроки самбо, і ці майстер-класи - теж із задоволенням - проводили юні самбісти.

Просили навчити "парочці прийомчиків" і дорослі. Після нетривалої теоретичної підготовки із успіхом переходили до практичної частини.

Самбісти виходили "за кордон килима", вправно долучаючись до інших видів активності.

 

Посилання на всі світлини - ТУТ (сторінка НФСУ у "Фейсбуці")
 
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>