Новость
З днем народження, Вадиме Ігоровичу!
Дата публикации: 25.12.2018
25 грудня - день народження Вадима Рогача, президента Національної федерації самбо України.

Вадиме Ігоровичу, Ви народилися тоді, коли природа робить перші кроки нового року, - після зимового сонцестояння, коли день починає відбирати час у ночі, коли щодоби стає більше світла. А ми знаємо, як яскраво це світло грає на медалях і кубках, які наші спортсмени здобувають на найпрестижніших міжнародних змаганнях. 2018-го року українські самбісти вибороли понад 100 нагород на чемпіонатах світу і Європи. Це означає, у нас є керівник, лідер, котрий може згуртувати і вести до успіху нашу велику команду однодумців!

Бажаємо Вам, щоб ви і надалі ставили високи світлі цілі, і їх досягали - і в роботі, і загалом у житті! І, звичайно ж, усіляких гараздів близьким і друзям!

Вадим РОГАЧ (у центрі) разом зі старшими тренерами збірних - Сергієм ГРАБОВСЬКИМ (бойовий розділ) і Євгеном БОДНАРУКОМ (жінки). У травні на чемпіонаті Європи в Афінах українці здобули 19 медалей (7 - 6 - 6), а також "золотий" кубок командної першості в бойовому самбо і "срібний" у змаганнях серед жінок.