Новость
Важливі рішення конференції
Дата публикации: 23.01.2019


21 січня у Києві відбулася чергова звітна конференція Національної федерації самбо України. Делегати і запрошені заслухали три доповіді - звіти президента НФСУ Вадима Рогача, головного тренера збірної Михайла Руденка і голови ревізійної комісії Валерія Барського.


Президент НФСУ Вадим РОГАЧ і віце-президенти Юрій СКРИПАЛЬ і Сергій КОРОТКИХ.


Головний тренер збірної Михайло РУДЕНКО.


Голова ревізійної комісії Валерій БАРСЬКИЙ.

Делегати визнали роботу організації у 2018 році задовільною, а також проголосували за зміни до статуту. Нову редакцію документа буде опубліковано після процедури реєстрації у державних органах.


Як завжди дуже слушними були слова віце-президента Олександра АДЗЕЛЕНКА, котрий напередодні відсвяткував 63-річчя.


Завдяки віце-президенту НФСУ Юрію СКРИПАЛЮ реалізуються багато соціальних проектів.Виступає голова відокремленого підрозділу Херсонської області Іван ЛИТВИНЕНКО.

Також делегати висловили недовіру і відсторонили від посади голів обласних підрозділів НФСУ у Харківській і Луганській областях - відповідно Віктора Савінова і Євгена Цвєткова. Найближчим часом у цих регіонах проведуть вибори кандидадів на цю посаду. Згідно Положення про відокремлені підрозділи НФСУ, яке було ухвалено у травні 2018 року на позачерговій конференції в Кароліно-Бугаз, збори в області обирають саме кандидата, а потім правління НФСУ затверджує чи не затверджує запропоновану людину.

 
Поделиться:
25.01.2019 09:54:32 Оконский Александр
Добрый день. Подскажите, а по поводу поддержки спортзалов для занятия САМБО в детских домах и интернатах, наконец то что-то было решено? Мы пока (уже третий год) продолжаем сами поддерживать три зала в интернатах киевской области и платить зарплату тренерам из своих собственных денег. А вы говорили о возможности взятия их на баланс НФСУ. Дайте обратную связь, пожалуйста, а то дозвонится по личным телефонам вам нереально Оконский Александр 0979264209
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>