Новость
Субота із призерами визначилась!
Дата публикации: 16.03.2019


У суботу в Луцьку завершився перший змагальний день Кубку України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. Було розіграно 15 комплектів медалей із 30-ти призових наборів. У неділю стануть відомі володарі всіх нагород і кубків у командному заліку.

Призери 1-го дня

Жінки

До 44 кг
1. Юлія БУРЛАК (Вінницька)
2. Єлизавета ДІДОРЕНКО (Сумська)
3. Єлизавета ПОЛОВІКОВА (Харківська) і Вікторія ЮРЧЕНКО (Волинська)

До 52 кг
1. Алла БЕГЕБА (Івано-Франківська)
2. Алвард АКОПЯН (Тернопільська)
3. Марта ЧАПЛИНСЬКА (Львівська) і Анжела ХОХЛОВА (Київ)

До 60 кг
1. Олена ГАЙДАШ (Миколаївська)
2. Марія РИБАЧУК (Одеська)
3. Іванна ЧЕРВАНЬ (Рівненська) і Юлія ВОРОНЕНКО (Сумська)

До 68 кг
1. Ганна АНТИКАЛО (Миколаївська)
2. Уляна КЛЯПКА (Івано-Франківська)
3. Вікторія ГАПОН (Житомирська) і Олександра СІРЕНКО (Одеська)

До 80 кг
1. Галина КОВАЛЬСЬКА (Івано-Франківська)
2. Аліна БОНДАРЄВА (Волинська)
3. Марина ЛЕБЕДЮК (Одеська)

Чоловіки

До 48 кг
1. Андрій МИХАЙЛОВИЧ (Львівська)
2. Юрій АНДРОНАТІЙ (Вінницька)
3. Дмитро СЕМЕНЧЕНКО (Житомирська)

До 57 кг
1. Роман БРАТЧЕНКО (Миколаївська)
2. Андрій ЛАЙЩУК (Івано-Франківська)
3. Євген ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ (Одеська) і Роман ШИЙКА (Львівська)

До 68 кг
1. Дмитро ЄВДОШЕНКО (Харківська)
2. Даниїл ДРОЗД (Харківська)
3. Тарас КРАВЧУК (Хмельницька) і Ігор БУРИЙ (Чернігівська)

До 82 кг
1. Захар ШАДРІН (Миколаївська)
2. Назар ШАДРІН (Миколаївська)
3. Юрій ПОЖАР (Івано-Франківська) і Артем ДЕНИСОВ (Вінницька)

До 100 кг
1. Андрій БОЛОБАН (Черкаська)
2. Олексій МОІСЄЄВ (Київ)
3. Владислав ЛЕБЕДИНСЬКИЙ (Донецька) і Олександр ЦУРКАН (Миколаївська)

Бойовий розділ

До 52 кг
1. Геворг МАНУКЯН (Одеська)
2. Віталій ДОБРЯНСЬКИЙ (Житомирська)
3. Олександр КЛАПША (Вінницька) і Андрій ФІЛІП (Одеська)

До 62 кг
1. Владислав КОХНЕНКО (Одеська)
2. Владислав БОВА (Київ)

До 74 кг
1. Степан САМКОВ (Рівненська)
2. Вадим РАТУШНЯК (Вінницька)
3. Віталій КРАСНОЖОН (Миколаївська)

До 90 кг
1. Петро ДАВИДЕНКО (Вінницька)
2. Костянтин ПАВЛИШИН (Івано-Франківська)
3. Руслан ГАЛАЄВ (Київ)

Понад 100 кг
1. Олексій ГЛУЩЕНКО (Київ)
2. Микола ПРИМАЧОК (Рівненська)
3. Андрій КАРАСІЙЧУК (Волинська) і Роман ГОРОШКЕВИЧ (Волинська)

Репортаж про відкриття турніру - натискайте ТУТ.

Світлини зі змагань - у розділі "Фото" нашого сайту.
 
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>