Новость
У вівторок у Львові - свято боротьби!
Дата публикации: 01.04.2019


У вівторок розпочнуться поєдинки "Sambo Fair Play Lviv Open Cup-2019" серед юнаків 2002-10 років народження. 1 квітня - день приїзду і мандатна комісія. Урочисте ж відкриття пройде 2-го числа о 11.00.

Регламент турніру - натискайте ТУТ.
 

ʺГеографія наших учасників – 18 областей України, в тому числі і представники Донецької та Луганської областей, - каже Роман Шміло, головний організатор змагань. – Наші змагання матимуть статус особистих, однак за їх підсумками також будуть нагороджені кращі обласні команди, відповідно представники яких вибороли найбільшу кількість медалей. Змагання відбуватимуться у трьох групах: кадети, юнаки та підлітки.

У порівнянні з минулорічним ʺВідкритим Кубком Львоваʺ у нас збільшилася кількість учасників та відповідно команд. Щодо львів’ян, то ми розраховуємо на перше командне місце. На мою думку, саме Львівська область буде серед фаворитів, оскільки минулого року саме львів’янам вдалося виступити найкраще. На Львівщині боротьба самбо розвивається динамічно, тому дуже хочемо не тільки утримувати цей рівень, а ще й його піднімати. Цей турнір також дає нам можливість сформувати збірну Львівщини у певних вікових категоріях для участі у топових змаганнях всеукраїнського рівня – чемпіонатах та Кубках України.  

ʺВідритий Кубок Львоваʺ - це популяризація боротьби самбо на теренах нашої області. Боротьба самбо зараз увійшло до олімпійської родини, тому маємо велику надію, що цей вид спорту скоро стане олімпійським. Турнірів такого масштабу в Україні не так багато. Вважаю, за якістю проведення цих змагань наше місто показує хороший приклад іншим областям України. На відміну від інших організаторів, ми можемо похвалитися якісною онлайн-трансляцією, наявністю великого монітора, де судді та глядачі зможуть переглянути у відеоповторі найсуперечливіші моменти. Якісний арбітраж також додає нашому турніру солідного статусуʺ.

За матеріалами galinfo.com.ua

Поделиться:
02.04.2019 16:04:55 Кухта Алёна
Очень хороший турнир.Но очень плохо,что он проходит в будний день.Работа,школа-приехать проблематично... Хотели приехать,но увы... Возьмите это на заметку...
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>