Новость
"Шлях Чорних запорожців" вивів на передову
Дата публикации: 23.09.2019
У неділю у Попасній - за декілька кілометрів від передової - відбулася презентація документального фільму "Шлях Чорних запорожців" для воїнів 72 бригади імені Чорних запорожців. Ця стрічка створювалася завдяки друзям-однодумцям за підтримки Національної федерації самбо України, ГО "З країною в серці" і багатьох небайдужих людей. На заході панувала тепла атмосфера, за що велика дяка нашим військовим. 


Творчо-волонтерська група - Сергій АДАМ'ЯК, Олексій ГОНЧАРУК, Світлана ФІЛІОНОВИЧ, Тетяна ПРИМАК - і генерал-майор Андрій СОКОЛОВ, який командував 72 бригадою у 2015 - 2017 роках. Нагадаємо, що телевізійну версію стрічки (48 хвилин) уже демонстрували "24 канал", "5 канал", регіональні філії "UA: Суспільне", ТРК "Київ". Зараз вона почне свій шлях Інтернетом (повна версія - 63 хвилини). Посилання - https://www.youtube.com/watch?v=fgZloHsigGk&feature=youtu.be

У Попасній справа тільки показом фільму не обійшлася. Це був вечір з концертом, врученням відзнак бійцям, а також подарунків від військових і волонтерів.


Гімн 72 бригади виконує його автор - бард, волонтер Валерій МАРТИШКО.


Роман БОРОВИК - голова Історичного товариства "Чорні запорожці".


Пісня - від Сергія АДАМ'ЯКА.


Командир бригади полковник Артем БОГОМОЛОВ і генерал-майор Андрій СОКОЛОВ.


Валерій МАРТИШКО і Олег ГАНЖА передають ще один прапор для підняття його на флагштоці меморіального комплексу в Авдіївці.


Заїхали в гості до натхненника документальної стрічки полковника Олександра ВДОВИЧЕНКА (у центрі), котрий передав вітання побратимам 72 бригади, в якій сам служив на посаді комбата.

 


 
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>